Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele

Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele - Alena Šafrová Drášilová | I15cajalco.com

...ního podnikání dobré vědět. Základy úspěšného podnikání ... Základy úspěšného podnikání, Průvodce začínajícího ... ... . Kdo napsal knihu Základy úspěšného podnikání? Autorem je Alena Šafrová-Drášilová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Základy úspěšného podnikání - Průvodce začínajícího podnikatele - Drášilová Šafrtová Alena - Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit? Pak je t Možnosti dotací pro tento typ podnikání jsou bohužel značně omezené. K dotacím obecně doporučuji prověřit dotační možnosti pops ... Základy úspěšného podnikání | Knihy Grada ... . K dotacím obecně doporučuji prověřit dotační možnosti popsané v Poradně pro začínající podnikatele na Podnikatel.cz Dotační tituly zahrnující i podporu začínajících podnikatelů nebo podporu rozvoje malých obcí a venkova vypisují v některých případech i krajské a obecní samosprávy, např. Nabídky na Základy elektrotechniky z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Základy elektrotechniky.Informace, hodnocení a komentáře k Základy elektrotechniky Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Základy elektrotechniky doručí dle Vašich požadavků. Základy úspěšného podnikání, Průvodce začínajícího podnikatele Prihlásenie; Registrácia; Kontakty. Všetko o nákupe; O firme. ... Průvodce začínajícího podnikatele ... Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a finančnímu ... Průvodce podnikáním | Vydává: Československá obchodní banka, a. s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5 | Redakce: [email protected] | Vlastníkem portálu Průvodce podnikáním včetně autorských práv je ČSOB Změna uvedených údajů nebo tiskové chyby jsou vyhrazeny Základy úspěšného podnikání, Průvodce začínajícího podnikatele ... Průvodce začínajícího podnikatele Šafrová Drášilová Alena. Dostupnost. rozebráno. Vydavatel. Grada. ISBN. ... Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a ... Základy úspěšného podnikání . Průvodce začínajícího podnikatele. Šafrová Drášilová Alena. V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Dozvíte se o základních oblastech podnikání od prvotního nápadu přes marketing a ... Zpravodajství, detailní informace, rady a tipy pro úspěšné podnikání. Zákony, formuláře, kalkulačky, smlouvy. Hlavní navigace. největší serve...

INFORMACE

AUTOR
Alena Šafrová Drášilová
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele.pdf

POPIS

V této knize najdete stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je k začátku úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Dozvíte se o základních oblastech podnikání od prvotního nápadu přes marketing a analýzu podnikatelského prostředí až po financování, daně, účetní výkazy a pracovní právo.Přemýšlíte o podnikání a stále se nemůžete rozhoupat? Nebo už víte, že podnikání je cesta, po níž chcete jít, a chcete se na ni náležitě připravit? Pak je tato kniha určena právě vám! Najdete v ní stručně, jasně a srozumitelně všechno, co je pro začátek úspěšného malého a středního podnikání dobré vědět. Povede vás od prvního nápadu k podnikatelskému plánu, vysvětlí základní souvislosti a pojmy, ale nezahltí zbytečnými detaily. Řada příkladů, praktických cvičení a postřehů z praxe vás vtáhne do světa reálného podnikání. Nejprve se budete věnovat práci s nápadem a jeho přepracování do podoby podnikatelského plánu a analýze trhu a prostředí, v němž budete podnikat. Klíčovou oblastí knihy je stejně jako v podnikání marketing a marketingové plánování. Následně se seznámíte se základy organizování a personalistiky a s problematikou práva a daní. Na závěr se budete věnovat financím a finančnímu řízení a poznáte i rizika podnikání. Po přečtení knihy byste z každé oblasti měli vědět právě tolik, kolik je potřeba k prvním krokům při budování vlastního úspěšného podniku.

Chcete si přečíst knihu?Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Šafrová Drášilová. Číst Základy úspěšného podnikání: Průvodce začínajícího podnikatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY