Origami – Japonské variace: 4 modely krok za krokem

Origami – Japonské variace: 4 modely krok za krokem - Vanda Battaglia, | I15cajalco.com

...rigami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na ... Origami - Abstraktní variace od 205 Kč - Heureka.cz ... ... Zobrazit celý text Origami - Japonské variace 4 modely krok za krokem Japonske skladani papiru navod. ... Autorka vám v knize představí techniku jednoho z mnoha druhů origami. Naučíte se poskládat z papíru krásné květinové koule nebo z jednotlivých kvítků vyrobíte kytičku, dekoraci do bytu, výzdobu na sváteční stůl, šperky či roztomilou postavičku. ... Ondřej Cibulka: Origami - Krok za krokem k úžasným papírovým modelům . Origami je světovým fenoméne ... Origami Japonské variace - Knihy.cz ... . ... Ondřej Cibulka: Origami - Krok za krokem k úžasným papírovým modelům . Origami je světovým fenoménem, který naplno zasáhl i naši republiku.Pokud i vy chcete proniknout do úžasného světa papírových modelů, je tato kniha přesně pro vás. Ikar Origami - Japonské variace - Decio Francesco, Battaglia Vanda . Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru?Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Ikar Origami - Japonské variace - Decio Francesco, Battaglia Vanda . Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění...

INFORMACE

AUTOR
Vanda Battaglia,
DIMENZE
5,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Origami – Japonské variace: 4 modely krok za krokem.pdf

POPIS

Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru? Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Knížka uvádí do magického světa origami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na videonávody „krok za krokem“ na YouTube. Udělejte radost sobě či někomu dalšímu složením tradičních japonských motivů – kimona, kapra, žáby či motýla!

Chcete si přečíst knihu?Origami – Japonské variace: 4 modely krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanda Battaglia,. Číst Origami – Japonské variace: 4 modely krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY