Wolfova medicína

Wolfova medicína - Dieter Storl Wolf | I15cajalco.com

...kárstvo. vyšetrovacie metódy v histopatológii ... Wolfova medicína - Eugenika.sk ... . vyšetrovacie metódy v hygiene životného prostredia. Pradávná medicína z tajgy. Mongolsko a Sibiř jsou řídce osídlené, příroda je zde divoká a původní - v noci vyjí vlci, supi a orli ve dne krouží po ... Wolfova medicína ... Wolfova medicína: Šamanismus a léčivé rostliny (978-80-7336-986-6) Kniha - autor Wolf-Dieter Storl, česky Pradávná medicína z tajgy. Mongolsko a Sibiř jsou řídce osídlené, př ... Kniha: Wolfova medicína - Wolf-Dieter Storl | Knihy.ABZ.cz ... . Mongolsko a Sibiř jsou řídce osídlené, příroda je zde divoká a původní - v noci vyjí vlci, supi a orli ve dne krouží po obloze. Anesteziologie, intenzivní medicína a algeziologie 28. 2. 2018: Profesorské řízení - obory. obor Fakulta MU Akreditace do; Anatomie, histologie a embryologie Lékařská fakulta 26. 11. 2029 : Anesteziologie, intenzivní medicína a algeziologie ......

INFORMACE

AUTOR
Dieter Storl Wolf
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Wolfova medicína.pdf

POPIS

Pradávná medicína z tajgy.Mongolsko a Sibiř jsou řídce osídlené, příroda je zde divoká a původní – v noci vyjí vlci, supi a orli ve dne krouží po obloze. Ještě dnes putují pastevci travnatou stepí, žijí v jurtách a udržují dávnou tradici šamanismu. S malou skupinou se autor vydal na cestu do této odlehlé oblasti, aby se zde zblízka seznámili s léčivými bylinami a šamanskými praktikami a měl možnost je prozkoumat. V této knize, plné zdařilých fotografií, popisuje místní rostliny i zvířata, zabývá se léčitelstvím indigenních národů a upozorňuje na souvislosti s kulturami našich předků, evropských lesních národů.

Chcete si přečíst knihu?Wolfova medicína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dieter Storl Wolf. Číst Wolfova medicína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY