V práci nemusí být blázinec

V práci nemusí být blázinec - Jason Fried, | I15cajalco.com

...akem vy´konného profesionála, ale spíše neschopnosti ... V práci nemusí být blázinec (Jak mít klidnou firmu) by ... ... . Čas a lidská energie představují nejcennější surovinu na světě.... V knize V práci nemusí být blázinec najdete praktický a inspirativní destilát poznatků a zkušeností, jež může uvést do života kterýkoli manažer či šéf - a je jedno, v jakém oboru či v jak velké společnosti. pamatujte: ani ve vaší práci nemusí být blázinec. jak mÍt klidnou firmu: - 8hodinovÉ dny - 40hodinovÉ ... V práci nemusí být blázinec (Jak mít klidnou firmu) by ... ... . jak mÍt klidnou firmu: - 8hodinovÉ dny - 40hodinovÉ tÝdny - mÁm Čas na sebe - pŘÍjemnÉ tempo dnÍ - ŽÁdnÉ pracovnÍ vÍkendy - porady vÝjimeČnĚ - nehonÍm se - realistickÉ termÍny - ŽÁdnÉ zbrklÉ reakce - mŮŽu v klidu pŘemÝŠlet - poŘÁdnÝ spÁnek - hodnĚ ... Kniha: V práci nemusí být blázinec (Jason Fried a David Heinemeier Hansson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu V práci nemusí být blázinec od Jason Fried, David Heinemeier Hansson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jestli je to v práci neustále blázinec, máme pro vás tři slova: Kašlat na to. A dvě další: Už dost. Nastal čas, kdy firmy musí pestat po svých zaměstnancích ř požadovat, aby se s jazykem na vestě hnali ještě výš a plnili Volně šiřitelná ukázka z knihy V práci nemusí...

INFORMACE

AUTOR
Jason Fried,
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
V práci nemusí být blázinec.pdf

POPIS

Nastal čas skoncovat s érou haosu, stresu, otravného „nestíhám“ a přepracovanosti. Nic z toho totiž není znakem výkonného profesionála, ale spíše neschopnosti. Čas a lidská energie představují nejcennější surovinu na světě. Odpočinutí, soustředění a v klidu pracující lidé podávají nejlepší výkony. Proč tedy tolik manažerů ubíjí své podřízené nerealistickými cíli, nekonečnými poradami, tlačí je do přesčasů a nechává vyhasnout jejich zápal? Revolucionáři firemní kultury a autoři bestselleru Restart opět boří zažité mýty. Tentokrát nabízejí strategii k vybudování ideálu zvaného klidná firma. Tedy místa, kde šéfové eliminují zbytečný stres svých zaměstnanců a na oplátku od nich dostávají špičkovou práci.

Chcete si přečíst knihu?V práci nemusí být blázinec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jason Fried,. Číst V práci nemusí být blázinec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY