Císař v exilu - Centrální impérium 2

Císař v exilu - Centrální impérium 2 - Jan Kotouč | I15cajalco.com

...ko zpravodajec, analytik a hráč pokeru ... Kniha Centrální impérium 2 - Císař v exilu - Jan Kotouč ... ... . Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Císař v exilu Jan Kotouč 2. díl série: Centrální impérium • Vydání: Fantom Print , 2019 • brožovaná vazba • 384 stran Centrální impérium je příliš velké, příliš křehké a pohromadě drží díky příliš mnoha kompromisům. Vnější nepřátelé si z něj chtě ... Centrální impérium 2 - Císař v exilu ... . Vnější nepřátelé si z něj chtějí ukrojit svůj díl, ale ti vnitřní jsou ještě nebezpečnější. ... Císař v exilu - Centrální impérium 2. Císař v exilu Jan Kotouč ... Série: Centrální impérium díl 2 Jazyk: český Počet stran: 384 Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v ... kniha » Císař v exilu chce si přečíst 1 | chce mít v knihovně 3 | má v knihovně 8 hodnotilo: 7. 81 % 100. Koupit knihu: Minotaur Fantasya.cz Alza.cz (e-book) Jan Kotouč Císař v exilu. série: Centrální impérium díl v sérii: 2. Kategorie: sci-fi. 2. kniha v sérii Centrální impérium. O čem je kniha Císař v exilu? Ochromené Impérium čelí své největší hrozbě. Bezohledná nepřátelská koalice už předvedla, že se nezastaví před ničím. Nový protektorát počítal s rychlým vítězstvím, kterého nedosáhl. Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Celé měsíce mohl pouze promlouvat ... Centrální impérium 1 - Hranice impéria-33 % 349,00 K ... Jenže osud se nikdy neptá. Centrální impérium 2 - Císař v exilu-33 % 349,00 K ... Centrální impérium Jan Kotouč ... 289 Kč není skladem. 2 Císař v exilu. ... v penězích nazpět. 15 let na trhu prověřeno zákazníky. Ověřeno našimi zákazníky . 98 % zákazníků doporučuje náš obchod. Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz. Super komunikace ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Císař v exilu - Centrální impérium 2.pdf

POPIS

Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Celé měsíce mohl pouze promlouvat k Impériu a poslouchat zprávy o ztrátách. Jejich příští zastávkou je sektor Barrondo, v němž však mohou najít zrovna tak spojence, jako nepřítele. Nový protektorát je nepřestává pronásledovat a má vlastní plány pro ovládnutí Impéria. Podmínka pro splnění jejich cíle je jasná: Daniel Hankerson musí zemřít.

Chcete si přečíst knihu?Císař v exilu - Centrální impérium 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst Císař v exilu - Centrální impérium 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY