Císař v exilu - Centrální impérium 2

Císař v exilu - Centrální impérium 2 - Jan Kotouč | I15cajalco.com

...940421 ISBN: 978-80-7594-042-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 384 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Centrální impérium 2 - Císař v exilu - Jan Kotouč ... ... . vydání) Hledáte Císař v exilu - Centrální impérium 2 od Jan Kotouč? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR › Ostatní nezařazené › Císař v exilu - Centrální impérium 2 Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitv ... Centrální impérium 2 - Císař v exilu ... . Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Centrální impérium 2 - Císař v exilu, Kotouč Jan , Kotouč Jan - Ochromené Impérium čelí své největší hrozbě. Bezohledná nepřátelská koalice už předvedla, že se nezastaví před ničím. Nový protektorát počítal s rychlým vítězstvím, kterého nedosáhl. Daniel Hankerson, potomek vyvražděného vládnoucího rodu, přežil a rozehrává svou životní partii. Císař v exilu. série: Centrální impérium ... [1] Hranice impéria [2] Císař v exilu. Informace / Anotace ke knize: Císař v exilu. Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Objednávejte knihu Centrální impérium 2 - Císař v exilu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Centrální impérium 2. KOTOUČ Jan. Info: Fantom Print, 2019 (1.) - brož., 384 str. EAN: 9788075940421 I...

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
8,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Císař v exilu - Centrální impérium 2.pdf

POPIS

Císař musí zemřít. Daniel Hankerson nikdy netoužil stát se císařem. Byl spokojený jako zpravodajec, analytik a hráč pokeru. Jenže osud se nikdy neptá. Nyní, po největší prohrané bitvě v dějinách Centrálního impéria, zůstává Daniel odříznutý na palubě komunikační lodi Hermes. Celé měsíce mohl pouze promlouvat k Impériu a poslouchat zprávy o ztrátách. Jejich příští zastávkou je sektor Barrondo, v němž však mohou najít zrovna tak spojence, jako nepřítele. Nový protektorát je nepřestává pronásledovat a má vlastní plány pro ovládnutí Impéria. Podmínka pro splnění jejich cíle je jasná: Daniel Hankerson musí zemřít.

Chcete si přečíst knihu?Císař v exilu - Centrální impérium 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst Císař v exilu - Centrální impérium 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY