Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník: 2.díl

Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník: 2.díl - Jarmila Kelnarová, | I15cajalco.com

...chna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí ... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník ... ... . být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné ... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník - 1. díl Druhé vydání úspěšné učebnice pro 2. ročník oboru zdravotnický asistent. Navazuje na učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník. Celková těle ... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 1. ročník ... ... ... Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník. Celková tělesná voda (CTV) u dospělého muže činí asi 60 % tělesné . hmotnosti, u ženy 50 %. U dětí je podíl CTV na jejich tělesné hmotnosti . vyšší, u novorozence cca 70 %. Voda je v organizmu uložena mimo buňky (tzv. mimobuněčná Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník, 2. díl Respirační alkalóza Příčiny: nadbytečné vydechování CO2 při hyperventilaci - hysterický záchvat. Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník Autor: Kelnarová, Jarmila a kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788024753300 ISBN: 978-80-247-5330- Popis: 1× kniha, brožovaná, 260 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,6 cm Rok vydání: 2016 (2. vydání) Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky je jako jediná učebnice na trhu připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Navazuje na 1. díl pro 2. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku zvládnout. Je zpestřena fotografiemi a obrázky, kontrolními otázkami pro opakování a výčty kompetencí. Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2. ročník - 2. díl. ... Navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Po prostudování bude žák schopen zcela plnit ... Všechny informace o produktu Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník, 2.díl -- 2., přepracované a doplněné vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník, 2.díl -- 2., přepracované a doplněné vydání. Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 1. ročník Moderní zákla...

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Kelnarová,
DIMENZE
11,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník: 2.díl.pdf

POPIS

Druhé vydání úspěšné učebnice pro 2. ročník oboru zdravotnický asistent. Moderní učebnice ošetřovatelství je jako jediná na trhu připravena přímo pro žáky oboru zdravotnický asistent na SZŠ. Navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Po prostudování bude žák schopen zcela plnit studijní požadavky pro tento předmět. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta.Tak jako učebnici pro 1. ročník a pro 2. ročník – 1. díl, je i tato publikace doplněna další učební pomůckou – pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných v učebnici.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník: 2.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Kelnarová,. Číst Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy - 2.ročník: 2.díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY