Dáma Měsíčního svitu

Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder | I15cajalco.com

... v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... E-kniha: Dáma Měsíčního svitu (Rainer M. Schröder) | Martinus ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dáma Měsíčního svitu. Značka: Ikar Výrobní číslo: 978-80-249-3933-9 EAN: 9788024939339 Náš kód: 941651 399 Kč. Ušetříte 21 Kč (5 %) 378 Kč ... O čem je kniha Dáma Měsíčního svitu? Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti. Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinn ... Dáma Měsíčního svitu Euromedia Group, a.s. ... . Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu". Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu". Dostává se stále více do vleku třpytivého polosvěta a z mladé nebojácné paličky černého alkoholu se stane sebevědomá žena, která sleduje zcela vlastní cíle - obklopená pochybnými ctiteli, ochránci zákona a ... Dáma Měsíčního svitu Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. ... Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního sv...

INFORMACE

AUTOR
Rainer M. Schröder
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma Měsíčního svitu.pdf

POPIS

Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti. Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu“. Dostává se stále více do vleku třpytivého polosvěta a z mladé nebojácné paličky černého alkoholu se stane sebevědomou ženou, která sleduje zcela vlastní cíle – obklopená pochybnými ctiteli, ochránci zákona a bezskrupulózními gangstery nechvalně proslulých „bouřlivých dvacátých let“.

Chcete si přečíst knihu?Dáma Měsíčního svitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rainer M. Schröder. Číst Dáma Měsíčního svitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY