Západ a ti druzí: Globalizace a teroristická hrozba

Západ a ti druzí: Globalizace a teroristická hrozba - Roger Scruton | I15cajalco.com

.... Knihu Západ a ti druzí vydalo nakladatelství Barrister & Principal ... Kniha: Západ a ti druzí (Roger Scruton) | Martinus ... . Ukázka z knihy Globalizace a teroristická hrozba. SCRUTON Roger. Info: Barrister & Principal, 2016 (2.) - brož., 172 str. Z angl. přel. J. Ogrocký, I. Lukáš Kupte knihu Západ a ti druzí (Roger Scruton) s 22 % slevou za 155 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kuchyňské linky; Kuchyňské poličky; Kuchyňské spotřebiče; Ná ... Kniha Západ a ti druzí - globalizace a teroristická hrozba ... ... . Kuchyňské linky; Kuchyňské poličky; Kuchyňské spotřebiče; Nádobí; Jídelní stoly; Jídelní židle; Kuchyňské pulty; Kuchyňský textil Koupelna Západ a ti druzí od Roger Scruton v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kupte knihu Západ a ti druzí (Roger Scruton) s 4 % zľavou za 6.89 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Název: Západ a ti druzí - Globalizace a teroristická hrozba. Autor: Roger Scruton. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; ISBN: 978-80-7485-101-8. EAN: 9788074851018. Objednací kód: NA268057 …Globalizace a teroristická hrozba, Barrister & Principal, 2007, 1. vyd., 152 str., A5, v. měkká brož. Roger Scruton, Západ a ti druzí - Globalizace a teroristická hrozba, Barrister & Principal, 2016; Komentáře. Znáte ještě další možnosti co znamená globalizace? Nebo jsme zapomněli zmínit jeho opak? Napište nám do komentáře. Přidat nový komentář ... Kniha: Západ a ti druzí - Globalizace a teroristická hrozba (Roger Scruton)(Roger Scruton) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Západ a ti druzí. Scruton, Roger. ... Scruton východisko nachází v omezení procesu globalizace, které by zmírnilo pocit, že tímto trendem Západ ohrožuje ostatní svět. Současně musí být posílen národní stát! Interpretace světového politického vývoje po událostech 11. září 2001. ... globalizace a teroristická hrozba ... Západ a ti druzí. Globalizace a teroristická hrozba, 2. vydání ... Všichni tito utečenci navíc míří na Západ, protože neznají jiné místo, které by jim dalo příležitosti, svobody a osobní bezpečí, které beznadějně hledali doma. Zarážející však je, že jakmile přijdou na Západ, mnozí z těchto muslimských ... Západ a ti druzí Kód: Přidat do seznamu přání. Autor: Roger Scruton. 143 Kč běžná cena 195 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ... Západ a ti druzí - Globalizace a teroristická hrozba....

INFORMACE

AUTOR
Roger Scruton
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Západ a ti druzí: Globalizace a teroristická hrozba.pdf

POPIS

Zatímco islámská civilizace je drásána konflikty, západní civilizace má vnitřní tendenci k rovnováze. Svobody, které občané Západu pokládají za samozřejmost, jsou v islámských zemích veskrze neslýchané, a zatímco žádní západní občané ze Západu neutíkají, 70 procent světových utečenců jsou muslimové prchající z míst, kde je oficiální doktrínou jejich náboženství. Všichni tito utečenci navíc míří na Západ, protože neznají jiné místo, které by jim dalo příležitosti, svobody a osobní bezpečí, které beznadějně hledali doma. Zarážející však je, že jakmile přijdou na Západ, mnozí z těchto muslimských běženců začnou pociťovat ke společnosti, která je obklopuje, nenávist; chtějí se jí pomstít za nějakou chybu, která je tak odporná, že za přiměřený trest nepovažují nic menšího než její naprosté zničení. Ještě podivnější je skutečnost, že ti muslimové, kteří se usadili, integrovali a osvojili si určitý druh loajality k západním institucím a zvykům, často vychovávají děti, které se navzdory tomu, že se narodily na Západě, samy identifikují s jeho opozicí – s opozicí tak nelítostnou, že opět hraničí s touhou po zničení. Bylo by však chybou svalovat vinu pouze na islám. Kniha známého britského filosofa Rogera Scrutona, inspirovaná událostmi 11. září 2001, je nejen břitkou inlektuální obranou západní civilizace, ale i kritickým zkoumáním toho, zda mohou západní státy ve své nynější podobě nabídnout islámským přistěhovalcům tolik potřebný pocit sounáležitosti, aby mohli získat loajalitu k hostitelské zemi.

Chcete si přečíst knihu?Západ a ti druzí: Globalizace a teroristická hrozba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roger Scruton. Číst Západ a ti druzí: Globalizace a teroristická hrozba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY