Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem

Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem - Daniel Storch | I15cajalco.com

...dež Populárně naučná Člověk Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem - Daniel ... ... . ... Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem ... Na počátku každé velké věci stojí nějaký odvážný sen. Tato neobyčejná knížka přináší 30 inspirativních medailonků, v nichž se představují ... Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Daniel Storch , Kristýna Košutová , Mariana Francová , Alžběta Burešová Běžná cena: Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Mimořádné příběhy úspěšných sportovců, kteří byli kdysi dětmi z různých dob a částí světa, jež uměly snít, a dokázali si své sny splnit. Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. Zavřít. HLÍDAT DOSTUPNOST A ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem | Ella a Max ... . Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. Zavřít. HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU. Email: Hlídat pokles ceny. Hlídat změnu dostupnosti. Ohodnotit » Doporučit známemu » Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Daniel Storch, Kristýna Košutov ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem. ... Ve druhé polovině roku 2016 tak přišly na svět první knížky s logem Ella & Max, které si brzy našly místo v srdcích malých čtenářů i v knihovničkách mnoha mateřských a základních škol. ... Je nám ctí být jejich průvodci na cestě za čtenářskými dovednostmi ... Dětská knížka plná inspirativních příběhů těch nejvýznamnějších a nejúspěšnějších Čechů! 379 Kč Cena vč. DPH. Česká značka podporujeme českou výrobu K čemu jsou dobré odvážné sny? Inu, kdo má trochu kuráže, dokáže je proměnit ve velké věci a činy! Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem - 24 %. Původní cena Daniel Storch Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. Na počátku každé velké věci stojí nějaký odvážný sen. Tato neobyčejná knížka přináší 30 inspirativních medailonků, v nichž se představují výjimečné české osobnosti, které vynikly v nejrůznějších oblastech lidských činností a dokázaly své sny proměnit ve skutečnost. K čemu jsou dobré odvážné sny? Inu, kdo má trochu kuráže, dokáže je proměnit ve velké věci a činy! Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Nebojte se mít odvážné sny Čtvrtek, 09 Leden 2020 06:00 Jana Langerová V nakladatelství Presco Group vyšla tentokrát česky napsaná kniha věnovaná významným osobnostem s názvem Odvážné sny a podtitulem 30 Čechů na cestě za úspěchem. Zboží ze stejné kategorie - Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem K.S. Tutanchamonova kletba Sourozenci Callenderovi, členové K...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Storch
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem.pdf

POPIS

K čemu jsou dobré odvážné sny? Inu, kdo má trochu kuráže, dokáže je proměnit ve velké věci a činy! Že se dá snít jen po večerech, když se zhasne lampička a peřinu si přitáhneš pod bradu? A nechceš to s námi zkusit jinak? Odhalíme ti jedno velké tajemství. Jestli něco dětská hlavinka doopravdy dokáže, pak odpalovat ohňostroje plné fantazie. Snít můžeš s otevřenýma očima, klidně v pravé poledne, kdekoli a kdykoli se ti zachce. A k čemu že je takové snění dobré? Inu, kdo má trochu kuráže a fištrónu, dokáže své sny jednoho dne proměnit ve velké věci a činy. Nevěříš? Pak se ti dostala do rukou ta nejlepší knížka! Lidé, o nichž si v ní budeme vyprávět, toho totiž dokázali opravdu hodně. A na počátku všeho stály právě jejich odvážné sny. Přijmi naše pozvání mezi třicítku pozoruhodných osobností české země. Dámy a pánové, které ti představíme, vynikli v nejrůznějších odvětvích lidských činností. Někteří z nich vládli vědě, jiní sportu či umění, a to v rozličných etapách 20. a 21. století. Některé můžeš klidně potkat na ulici, zatímco za jiné už dnes hovoří jejich odkaz. A byly to jejich sny, které v nich zažehly ohníček nadšení, jenž je nakonec dovedl až na vrchol. Hezky se u poznávání odvážných snílků bav. A nezapomeň na úkoly, které jsme pro tebe připravili. I jejich zásluhou se dozvíš mnoho nového a zajímavého. Jednou možná i o tobě uslyší celý svět!

Chcete si přečíst knihu?Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Storch. Číst Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY