Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem

Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem - Daniel Storch | I15cajalco.com

...30 Čechů na cestě za úspěchem. Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem - Daniel ... ... . ... Velký školní set Topgal ENDY 18041 B + PENN 17003 B + pytlík na přezůvky + pláštěnka ZIGI. Out of stock. Pikle - Kufřík Moje domácnost. ... 30.00 Kč . Časopis Raketa č. 7 - Létání ... Vyhrajte tři knihy Odvážné sny: 30 Čechů na cestě za úspěchem Načerpejte inspiraci z příběhů třiceti českých sportovců, vynálezců, umělců a dalších slavných osobností a najděte díky nim odvahu jít za svými sny. Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. K čemu jsou dobré odvážné s ... ODVÁŽNÉ SNY - 30 Čechů na cestě za úspěchem | Ella a Max ... . Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. K čemu jsou dobré odvážné sny? Inu, kdo má trochu kuráže, dokáže je proměnit ve velké ... Kód: 0372576 Autor: Storch Daniel EAN: 9788087034903 Dostupnost: skladem. ks. Cena s DPH: Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem. Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy. Můj den - Velká knížka pro malé vypravěče. Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy. Hasiči - Velká knížka pro malé vypravěče. Haló, tam dole! Pilotní singl „Za naše sny" z připravovaného alba, které vyjde v první polovině roku 2020 k patnáctým narozeninám kapely. Oficiální videoklip zakázanÝovoce představilo 8.12.2019, tedy v den 39. výročí smrti Johna Lennona. 30 Kč . Více informací ... Máme pro vás zajímavé knihy s tipy na výlety po České republice. všeobecné obchodní podmínky. ... 4 knihy za super cenu. KAM edice. Cena: 350 Kč. koupit. Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za... Pro děti. Cena: ... Děkujeme za pochopení....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Storch
DIMENZE
4,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem.pdf

POPIS

K čemu jsou dobré odvážné sny? Inu, kdo má trochu kuráže, dokáže je proměnit ve velké věci a činy! Že se dá snít jen po večerech, když se zhasne lampička a peřinu si přitáhneš pod bradu? A nechceš to s námi zkusit jinak? Odhalíme ti jedno velké tajemství. Jestli něco dětská hlavinka doopravdy dokáže, pak odpalovat ohňostroje plné fantazie. Snít můžeš s otevřenýma očima, klidně v pravé poledne, kdekoli a kdykoli se ti zachce. A k čemu že je takové snění dobré? Inu, kdo má trochu kuráže a fištrónu, dokáže své sny jednoho dne proměnit ve velké věci a činy. Nevěříš? Pak se ti dostala do rukou ta nejlepší knížka! Lidé, o nichž si v ní budeme vyprávět, toho totiž dokázali opravdu hodně. A na počátku všeho stály právě jejich odvážné sny. Přijmi naše pozvání mezi třicítku pozoruhodných osobností české země. Dámy a pánové, které ti představíme, vynikli v nejrůznějších odvětvích lidských činností. Někteří z nich vládli vědě, jiní sportu či umění, a to v rozličných etapách 20. a 21. století. Některé můžeš klidně potkat na ulici, zatímco za jiné už dnes hovoří jejich odkaz. A byly to jejich sny, které v nich zažehly ohníček nadšení, jenž je nakonec dovedl až na vrchol. Hezky se u poznávání odvážných snílků bav. A nezapomeň na úkoly, které jsme pro tebe připravili. I jejich zásluhou se dozvíš mnoho nového a zajímavého. Jednou možná i o tobě uslyší celý svět!

Chcete si přečíst knihu?Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Storch. Číst Odvážné sny - 30 Čechů na cestě za úspěchem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY