Sběratel skleněnek

Sběratel skleněnek - Cecelia Ahernová | I15cajalco.com

...lověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě ... Kniha: Sběratel skleněnek (Cecelia Ahern) | Martinus ... . ... SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě. Sdílet 0. kategorie Knihy ... SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme nejprve porozumět jinému . ... Kniha: Sběratel skleněnek - Cecelia Ahernová | Knihy.ABZ.cz ... . A že někdy musíme nejprve porozumět jinému ... Sběratel skleněnek mě od začátku velmi překvapil. První kapitoly knihy byly takové pozvolnější a děj se tak malinko vlekl. Jakmile se ale v příběhu objevily ony záhadné krabice vše se najednou obrátilo. Společně se Sabrinou jsme se snažili přijít na to, co se v tajemné zásilce nachází a posléze také na to, jak to ... Kupte knihu Sběratel skleněnek (Cecelia Ahern) s 8 % slevou za 45 Kč v ověřeném obchod...

INFORMACE

AUTOR
Cecelia Ahernová
DIMENZE
6,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel skleněnek.pdf

POPIS

Zapomenuté dětství. Objevený život. Co kdybyste měli jen jeden den na to, aby zjistili, kým jste doopravdy byli?Když Sabrina Boggs narazí na tajuplnou věc svého otce, objeví pravdu, které nemůže uvěřit. Známý muž, se kterým vyrůstala, je náhle cizí.V ten moment nastává nečekaný zlom v jejím monotónním každodenním životě. Má jen jeden den na to, aby odhalila tajemství muže, o němž si myslela, že už všechno ví. Den, kdy vyplují na povrch vzpomínky, příběhy a lidé, o kterých neměla ani tušení. Den, který navždy změní jí i lidi kolem ní. SBĚRATEL SKLENĚNEK je provokativní román o tom, jak i naše nejobyčejnější rozhodnutí mohou mít nedozírné důsledky pro náš život. A že někdy musíme nejprve porozumět jinému člověku, abychom byli schopni porozumět sami sobě.

Chcete si přečíst knihu?Sběratel skleněnek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecelia Ahernová. Číst Sběratel skleněnek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY