VHF - kompletní průvodce pro jachtaře

VHF - kompletní průvodce pro jachtaře - Kateřina Staňková | I15cajalco.com

...e Autor: Staňková, Kateřina Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383780 ISBN: 978-80-873-83-78- Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Nakladatelství IFP Publishing - prodej knihy, příručky ... ... . vydání) Název: VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře. Autor: Kateřina Staňková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-87383-78-. EAN: 9788087383780. Objednací kód: NA371867 VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře . Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Příručka, ve které najde jachtař vše, co potřebuje vědět o lodním radiu. Technický popis, ovládání, komunikační pr ... VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře | Dumknihy.cz ... ... . Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Příručka, ve které najde jachtař vše, co potřebuje vědět o lodním radiu. Technický popis, ovládání, komunikační procedury od tísňových po běžné a spoustu dalších praktických potřebných informací. Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... VHF - Kompletní průvodce pro jachtaře. Celkové hodnocení ... VHF kompletní průvodce pro jachtaře. Nepostradateln...

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Staňková
DIMENZE
4,60 MB
NÁZEV SOUBORU
VHF - kompletní průvodce pro jachtaře.pdf

POPIS

Další z naší řady praktických příruček pro jachtaře. Příručka, ve které najde jachtař vše, co potřebuje vědět o lodním radiu. Technický popis, ovládání, komunikační procedury od tísňových po běžné a spoustu dalších praktických potřebných informací. Autorka je zkušená česká jachtařka, má za sebou mnoho plaveb, účasti na velkých mezinárodních regatách. Nyní je instruktorkou jachtingu s licencí RYA (anglická Royal Yacht Association), na téma lodní VHF radiostanice vede i velmi úspěšné a žádané kurzy.

Chcete si přečíst knihu?VHF - kompletní průvodce pro jachtaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Staňková. Číst VHF - kompletní průvodce pro jachtaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY