Dáma Měsíčního svitu

Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder | I15cajalco.com

...síčního svitu 2019; Nebe, na němž nesvítily hvězdy 2017; Kronika rodu Medicejů - Strážci moci 2011; Jesika - Zkouška lásky 2013; Do posledního dechu 2010; Valerie, dědička plantáží 2008; všech 21 knih autora ... E-kniha: Dáma Měsíčního svitu (Rainer M. Schröder) | Martinus ... . Kniha Dáma Měsíčního svitu je v Dáma Měsíčního svitu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále pln ... Dáma Měsíčního svitu Euromedia Group, a.s. ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Dáma Měsíčního svitu - Rainer M. Schröder. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Dáma Měsíčního svitu. Značka: Ikar Výrobní číslo: 978-80-249-3933-9 EAN: 9788024939339 Náš kód: 941651 399 Kč. Ušetříte 21 Kč (5 %) 378 Kč ... O čem je kniha Dáma Měsíčního svitu? Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti. M...

INFORMACE

AUTOR
Rainer M. Schröder
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma Měsíčního svitu.pdf

POPIS

Příběh o lásce, osudu a smrtelné nenávisti. Mallory Kendricková sní americký sen o lepším životě, avšak na své malé rodinné farmě ve Virginii se musí uskromnit, jak to jen jde. Píšou se dvacátá léta, doba prohibice, když v sobě Mallory objeví nebezpečný talent. Pro vynikající pálenku, kterou sama vyrábí, se jí brzy začne říkat „Dáma Měsíčního svitu“. Dostává se stále více do vleku třpytivého polosvěta a z mladé nebojácné paličky černého alkoholu se stane sebevědomou ženou, která sleduje zcela vlastní cíle – obklopená pochybnými ctiteli, ochránci zákona a bezskrupulózními gangstery nechvalně proslulých „bouřlivých dvacátých let“.

Chcete si přečíst knihu?Dáma Měsíčního svitu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rainer M. Schröder. Číst Dáma Měsíčního svitu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY