Boží a jiná muka: fejetony o lásce ke kolu

Boží a jiná muka: fejetony o lásce ke kolu - Tereza Boučková | I15cajalco.com

...ch. Taky o úplně obyčejných, smutných i veselých věcech života, o manželství, šťastných ... Boží a jiná muka (Tereza Boučková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Fejetony o lásce ke kolu, k níž se autorka vysloveně nerada, těžce a v podivnémdobrovolném donucení v průběhu let dopracovala, a o jiných vášních a někdy i mukách.Taky o úplně obyčejných, smutných i veselých věcech života, o manželství, šťastnýchmužích, nešťastných volbách, blbých politicích, krásných knihách, dojemných filmech.A třeba i o Romanovi a ... Obsah knihy: Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu. Kolo - nejl ... Kniha "Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu - 2.vydání" ... .A třeba i o Romanovi a ... Obsah knihy: Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu. Kolo - nejlepší přítel manželky! Fejetony o lásce ke kolu, ke které se autorka nerada, těžce a v podivném dobrovolném donucení v manželství dopracovala, a o jiných vášních, někdy i mukách. Boží a jiná muka - Tereza Boučková Fejetony o lásce ke kolu, k níž se autorka vysloveně nerada, těžce a v podivnémdobrovolném donucení v průběhu let dopracovala, a o jiných vášních a někdy i mukách.Taky o úplně obyčejných, smutných i ... Soubor fejetonů, které psala známá česká autorka do Lidových novin v rozmezí let 2004-2009, v nichž reflektuje s humorem a nadsázkou domácí politickou scénu, rodinné každodennosti, cyklistiku svého muže i svou literární tvorbu. Doplněno o nové texty. Všechny informace o produktu Kniha Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu - Tereza Boučková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu - Tereza Boučková. Beseda se známou spisovatelkou nejen o nové knize Boží a jiná muka -- fejetony o lásce ke kolu (2010), a písničkářem a spisovatelem, autorem společného projektu Srdce u kanálu aneb ... Fejetony o lásce ke kolu, k níž se autorka vysloveně nerada, těžce a v podivném dobrovolném donucení v průběhu let dopracovala, a o jiných vášních a někdy i mukách. Taky o úplně obyčejných, smutných i veselých věcech života, o manželství, šťastných mužích, nešťastných volbách, blbých politicích, krásných knihách, dojemných filmech. O čem je kniha Boží a jiná muka? Kolo - nejlepší přítel manželky! Fejetony o lásce ke kolu, ke které se autorka nerada, těžce a v podivném dobrovolném donucení v manželství dopracovala, a o jiných vášních, někdy i mukách. Pošumavská boží muka autor: Sattran Vladimír doporučená cena: 149 Kč naše cena:125Kč Muka v ráji autor: Dielen Henrike doporučená cena: 329 Kč naše cena:290Kč Boží a jiná muka - Fejetony o lásce ke kolu autor: Boučková Tereza Fejetony o lásce ke kolu, ke které se autorka nerada, těžce a v podivném dobrovolném donucení v manželství dopracovala, a o jiných ...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Boučková
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Boží a jiná muka: fejetony o lásce ke kolu.pdf

POPIS

Fejetony o lásce ke kolu, k níž se autorka vysloveně nerada, těžce a v podivném dobrovolném donucení v průběhu let dopracovala, a o jiných vášních a někdy i mukách. Taky o úplně obyčejných, smutných i veselých věcech života, o manželství, šťastných mužích, nešťastných volbách, blbých politicích, krásných knihách, dojemných filmech. A třeba i o Romanovi a jeho rychlostním rekordu. Fejetony o mužích a lidech, které byly opět napsány s největší láskou, a taktéž otištěny v letech 2004–2009 v Hospodářských novinách, Pražském deníku, MF DNES a Právu. Některé nebyly otištěny nikdy, protože je Tereza Boučková napsala až pro tuto knížku. S láskou, jak jinak.

Chcete si přečíst knihu?Boží a jiná muka: fejetony o lásce ke kolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Boučková. Číst Boží a jiná muka: fejetony o lásce ke kolu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY