Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska

Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska - Andrej Bán | I15cajalco.com

...a a jeho snoubenky Martiny Kušnírové hluboce zasáhla celou společnost a na povrch vyplavila vzájemné kontakty mafie s politickými špičkami ... Slon na Zemplíně - Andrej Bán | Knihy.ABZ.cz ... . Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska 269,-237,-Skladem > 10 ks. Koupit. Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska Česko má Mariusze Szczcygła a jeho Gottland. Upřímné svědectví o přítomnosti i minulosti našich slovenských sousedů napsal výjimečný reportér Andrej Bán. SLON NA ZEMPLÍNĚ. Příběhy Slovenska. Česko má Mariusze Szczcygła a jeho Gottland. Upřímné svědectví o přítomnosti i minulosti naši ... EOF ... . SLON NA ZEMPLÍNĚ. Příběhy Slovenska. Česko má Mariusze Szczcygła a jeho Gottland. Upřímné svědectví o přítomnosti i minulosti našich slovenských sousedů napsal výjimečný reportér Andrej Bán. Slon na Zemplíně - Příběhy Slovenska - Andrej Bán . do 2 týdnů . 196 Kč. doprava od 29 ... Reportáže z knihy Slon na Zemplíně jsou pestrou freskou příběhů ze země, která nám je nejblíže a známe ji možná ze všech nejméně. Andrej Bán, spoluzakladatel organizace Člověk v tísni za tuto knihu získal prestižní Cenu Nadace Tatra Banky za umění v kategorii literatura. ...

INFORMACE

AUTOR
Andrej Bán
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska.pdf

POPIS

Česko má Mariusze Szczcygła a jeho Gottland. Upřímné svědectví o přítomnosti i minulosti našich slovenských sousedů napsal výjimečný reportér Andrej Bán. Rok 2018 kompletně změnil tvář slovenské společnosti. Vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové hluboce zasáhla celou společnost a na povrch vyplavila vzájemné kontakty mafie s politickými špičkami. Andrej Bán byl při tom, stejně jako při všech důležitých událostech, které se na Slovensku udály za posledních třicet let. Reportér a fotograf Andrej Bán zná Slovensko jako vlastní dlaň. Třicet let brázdí jeho prašné i asfaltové cesty a při tom poznává lidi a jejich příběhy. V jeho textech je znát pozorné oko fotografa, v jeho fotografiích zas přesný postřeh výborného vyprávěče. Kniha Slon na Zemplíně je intimním svědectvím o zemi i lidech žijících své životy daleko za horizontem všeobecné pozornosti. Je to klikatá cesta z východu na západ, od Čierné nad Tisou po Bratislavu, a taky dlouhá pouť v čase, od Jánošíka, přes Jozefa Tisa, až po italskou mafii ´Ndranghetu a „naše lidi“, kteří si užívají výhod spojených se známostmi na nejvyšších místech. Reportáže z knihy Slon na Zemplíně jsou pestrou freskou příběhů ze země, která nám je nejblíže a známe ji možná ze všech nejméně. Andrej Bán, spoluzakladatel organizace Člověk v tísni za tuto knihu získal prestižní Cenu Nadace Tatra Banky za umění v kategorii literatura. Kniha Andreje Bána Slon na Zemplíně vychází v překladu Miroslava Zelinského.

Chcete si přečíst knihu?Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrej Bán. Číst Slon na Zemplíně: Příběhy Slovenska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY