První - statečné - jedinečné: Češky, které zvolily tu nejméně pohodlnou cestu

První - statečné - jedinečné: Češky, které zvolily tu nejméně pohodlnou cestu - Jana Renner | I15cajalco.com

...a Renner, Silvie Vondřejcová . Češky, které zvolily tu méně pohodlnou cestu Jak se jmenovala naše první pilotka, první lékařka, první kandidátka na prezidentku? A kdo uskutečnil první módní přehlídku v Československu? Kolektivní odborná monografie poprvé přináší komplexní pohled na fenomén kolektivních domů, domů hotelového typu a příbuzných architektonických útvarů, jaké se vyvinuly a byly realizovány v českých zemích v průběhu 20 ... Bridadesign - Jedna z pátečního křtu krásné knihy První ... ... . století. Kolektivní dům (koldům) pod jednou střechou spojuje obytnou funkci se širokou nabídkou služeb a zespolečenštěnými provozy pro ... První - statečné - jedinečné (Češky, které zvolily tu méné pohodlnou cestu) Jana Renner a Silvie Vondřejcová • XYZ, 2019 Na skladě ... SOUTĚŽ: První - statečné - jedinečné. Vyhrajte knihu o ... ... . století. Kolektivní dům (koldům) pod jednou střechou spojuje obytnou funkci se širokou nabídkou služeb a zespolečenštěnými provozy pro ... První - statečné - jedinečné (Češky, které zvolily tu méné pohodlnou cestu) Jana Renner a Silvie Vondřejcová • XYZ, 2019 Na skladě...

INFORMACE

AUTOR
Jana Renner
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
První - statečné - jedinečné: Češky, které zvolily tu nejméně pohodlnou cestu.pdf

POPIS

Češky, které zvolily tu méně pohodlnou cestuJak se jmenovala naše první pilotka, první lékařka, první kandidátka na prezidentku? A kdo uskutečnil první módní přehlídku v Československu? Originální publikace autorské dvojice Jany Renner a ilustrátorky Silvie Vondřejcové nabízí odpovědí mnohem více. Přibližuje osudy třiceti žen, jejichž jména by neměla být zapomenuta a na první pohled spolu zdánlivě nesouvisí. Jedno mají ale společné, všechny byly v něčem první, statečné a jedinečné.

Chcete si přečíst knihu?První - statečné - jedinečné: Češky, které zvolily tu nejméně pohodlnou cestu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Renner. Číst První - statečné - jedinečné: Češky, které zvolily tu nejméně pohodlnou cestu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY