Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu

Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu - Katy Yaksha | I15cajalco.com

...iroká nabídka. Pravidelné akce a slevy ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a ... ... . Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy Pláž online. Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu. Katy Yaksha. kniha 178 K ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu ISBN: 9788090763203. KDY DOSTANETE ? › Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí ... Tituly autora Katy Yaksha - Jsi bez h ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a ... ... ... Tituly autora Katy Yaksha - Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životuVěř svým snům - Poslouchat hlas srdce místo logiky se vyplácí, Cesty radosti, lásky a štěstí - Inspirativní příběhy a myšlenky, co vám pomohou najít trvalé štěstí v každém dni Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu. YAKSHA KATY. Běžně 199 K ... Vyberte si z knih od autora Katy Yaksha na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Katy Yaksha
DIMENZE
11,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu.pdf

POPIS

Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí a v blahobytu? Můžete. Je to daleko jednodušší, než jste se naučili věřit. Pomocí jednoduchých metod a cvičení k osvobozování se od limitů, rozpouštění špatných návyků ve všech oblastech života a jejich nahrazení těmi, co fungují, inspirativních článků a afirmací poskládaných do 10ti KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU se napojíš na vnitřní vedení, vlastní zdroj energie, návodů i odpovědí pro tvůj naplněný život. Tato kniha je pozvánkou k tomu zamyslet se nad tvým životním stylem i tempem a díky návodu na jejích stránkách změnit vše, co ti brání v harmonickém životě bez hranic. Pomůže ti milovat se takový, jaký jsi se narodil a najít způsob, jak žít život, po kterém ve skrytu duše toužíš. Dozvíš se, jak skrze vědomou stravu, pohyb a péči o tělo čerpat přirozenou cestou energii a zůstat zdravým. Napojíš se na vlastní schopnost omlazení, dosažení ideální váhy a využívání energie i času smysluplným směrem. Inspiruješ se k tomu, aby i u tebe doma proudila atmosféra pohody a lásky, která podpoří tvůj osobní růst, kreativitu a tvůrčí potenciál. Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já. Nalistuj první stránku a s ní se otevři způsobu života, který je tvou přirozeností, jen jsi se od něj na čas odpojil. Vítej zpátky, vítej doma!

Chcete si přečíst knihu?Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katy Yaksha. Číst Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY