Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu

Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu - Katy Yaksha | I15cajalco.com

...nihu Jsi bez hranic (Katy Yaksha) s 22 % slevou za 155 Kč v ověřeném obchodě ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 1.2K views · August 10, 2019 0:19 LETNÍ VÝZVA, DEN SEDM🌺 Tohle spontánní video z 24 hodinové zastávky v úžasných Benátkách, kde tančím s cappuccinem a přísahám, že v něm nebyl rum a na vínko došlo až později, je sice dost mizerný kvality, ale jeho zpráva, která bude zároveň dnešní výzvou, je navzdory ... Knihy Pláž přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné ak ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a ... ... ... Knihy Pláž přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Knihy Pláž online. Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu. Katy Yaksha. kniha 178 K ... Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu ISBN: 9788090763203. KDY DOSTANETE ? › Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí ... Tituly autora Katy Yaksha - Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životuVěř svým snům - Poslouchat hlas srdce místo logiky se vyplácí, Cesty radosti, lásky a štěstí - Inspirativní příběhy a myšlenky, co vám pomohou najít trvalé štěstí v každém dni Jsi bez hranic - 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu. YAKSHA KATY. Běžně 199 K ... Vyberte si z knih od autora Katy Yaksha na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Katy Yaksha
DIMENZE
11,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu.pdf

POPIS

Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí a v blahobytu? Můžete. Je to daleko jednodušší, než jste se naučili věřit. Pomocí jednoduchých metod a cvičení k osvobozování se od limitů, rozpouštění špatných návyků ve všech oblastech života a jejich nahrazení těmi, co fungují, inspirativních článků a afirmací poskládaných do 10ti KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU se napojíš na vnitřní vedení, vlastní zdroj energie, návodů i odpovědí pro tvůj naplněný život. Tato kniha je pozvánkou k tomu zamyslet se nad tvým životním stylem i tempem a díky návodu na jejích stránkách změnit vše, co ti brání v harmonickém životě bez hranic. Pomůže ti milovat se takový, jaký jsi se narodil a najít způsob, jak žít život, po kterém ve skrytu duše toužíš. Dozvíš se, jak skrze vědomou stravu, pohyb a péči o tělo čerpat přirozenou cestou energii a zůstat zdravým. Napojíš se na vlastní schopnost omlazení, dosažení ideální váhy a využívání energie i času smysluplným směrem. Inspiruješ se k tomu, aby i u tebe doma proudila atmosféra pohody a lásky, která podpoří tvůj osobní růst, kreativitu a tvůrčí potenciál. Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já. Nalistuj první stránku a s ní se otevři způsobu života, který je tvou přirozeností, jen jsi se od něj na čas odpojil. Vítej zpátky, vítej doma!

Chcete si přečíst knihu?Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katy Yaksha. Číst Jsi bez hranic: 10 kroků ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY