Slova z pekla

Slova z pekla - Alexandra Kohoutová | I15cajalco.com

... IN-SPIRO představí proces vydání knihy i zástupkyně nakladatelství Pointa Veronika Mahdalová, která publikaci takříkajíc pomohla na svět ... Kniha: Slova z pekla - Alexandra Kohoutová | Knihy.ABZ.cz ... . Alex Kohoutová,… Slova z pekla. Banger.cz 30. října 2019 | 18:42 30. října 2019. Foto: Official. Facebook; Twitter; Další fotka. MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT. Video. Skvělé taneční video Lidé lidem děkuje lidem v první linii. Plán pražského magistrátu v boji proti suchu: metropole zelenější a vodnatější ... Slova z pekla jsou instagramový projekt, který monitoruje ten největší bizár v současné hovorové i rádoby spisovné češtině. Pekelná ... Znáte Slova z pekla? Ne? Měli byste! - BANGER.CZ ... ... Slova z pekla jsou instagramový projekt, který monitoruje ten největší bizár v současné hovorové i rádoby spisovné češtině. Pekelná slova na něm ve spojení s doprovodnými obrázky z fotobank vytváří zábavné memes, přičemž pomyslný pekelný slovník spravedlivě protíná celé společenské spektrum. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů.Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme....

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Kohoutová
DIMENZE
7,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Slova z pekla.pdf

POPIS

Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou doplněné o vtipné úlovky z fotobank a originální memes. Nechybí ani odborná lingvistická předmluva a doplňující komentáře k různým jazykovým jevům. Jedná se opravdu o díla ďáblova, nebo jsou pekelná slova dokladem přirozeného vývoje jazyka? Pojďte si udělat vlastní názor.

Chcete si přečíst knihu?Slova z pekla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Kohoutová. Číst Slova z pekla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY