Maaičin Deníček

Maaičin Deníček - Maaike Hartjes | I15cajalco.com

...ta. Vypráví v nich s humorem o všem hezkém, zvláštním i nepříjemném, co se jí v životě přihodilo, a o všem, co ji nutí k zamyšlení ... Nakladatelství Meander - Shop | Facebook ... . Hartjes, Maaike: Maaičin Deníček. V Maaičině Deníčku autorka překresluje svůj život a smýšlení do krátkých komiksových útvarů, které mají šmrnc a nechybí jim vyvrcholení. Soukromí se taví ve všeobecně prožívané skutečnosti. A i když nejste žena okolo třicítky, Deníček vás osloví a pobaví. Komiksové historky ze života Hartjes, Maaike: Maaičin Deníček.Pře ... Maaičin deníček - Meander ... . A i když nejste žena okolo třicítky, Deníček vás osloví a pobaví. Komiksové historky ze života Hartjes, Maaike: Maaičin Deníček.Přel. Lenka Sovová, Meander, Praha, 2016, 96 s.. Nizozemská kreslířka a autorka komiksů Maaike Hartjes si kreslí deník - události, které zažívá, zaznamenává komiksovou formou. A nuda to rozhodně není, pomocí jednoduché kresby dokáže skvěle vyjádřit emoce a má cit pro pointu. 0 hodnocení Maaičin Deníček 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Už od mládí kreslí Maaike Hartjes z Nizozemska krátké komiksové příběhy z vlastního života. Vypráví v nich s humorem o všem hezkém, zvláštním i nepříjemném, co se jí v životě přihodilo, a o všem ... Už od mládí kreslí Maaike Hartjes z Nizozemska krátké komiksové příběhy z vlastního života... Maaičin deníček - Hartjes Maaike. Už od mládí kreslí Maaike Hartjes z Nizozemska krátké komiksové příběhy z vlastního života. Vypráví v nich s humorem o všem hezkém, zvláštním i nepříjemném,...

INFORMACE

AUTOR
Maaike Hartjes
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Maaičin Deníček.pdf

POPIS

Už od mládí kreslí Maaike Hartjes z Nizozemska krátké komiksové příběhy z vlastního života. Vypráví v nich s humorem o všem hezkém, zvláštním i nepříjemném, co se jí v životě přihodilo, a o všem, co ji nutí k zamyšlení. Proč se svému příteli líbí víc ve vytahaném svetru než v krásných šatech? Co dělat, když někdo neposlouchá, co mu vyprávíte? A může se dospělá žena ještě chovat jako malá holka? Maaičiny obrázky jsou jednoduché, ale expresivní a příběhy z jejího života vám určitě budou připadat povědomé.Kniha vychází za podpory Nizozemského literárního fondu.

Chcete si přečíst knihu?Maaičin Deníček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maaike Hartjes. Číst Maaičin Deníček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY