Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady

Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady - Anja Lammová | I15cajalco.com

...ndy modely brož., 64 str., 165 × 200 mm 119,- Kč Háčkujeme pro děti čepice a šály - kombinujte podle chuti a nálady Háčkujeme pro děti Jana Fučíková ... Čepice | Knihy.ABZ.cz ... ... Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady ... Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 ... Lammová Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jed ... Lamm Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - kombinujte ... ... ... Lammová Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Vyberte z mnoha knih kategorie Naučné knihy pro dospělé ;hobby ;rukodělné práce, jako jsou 'Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady', 'Hravý Quilling', nebo 'Jak ušít ekopanenky' Háčkujeme pro děti čepice a šály. SKLADEM. Anja Lamm. Háčkujeme pro děti čepice a šály - kombinujte podle chuti a nálady. Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely ... TOPP Háčkované doplňky pro děti - Šály a čepice pro holky a kluky. Lammová Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Lamm Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - kombinujte podle chuti a nálady. 6,29 ... Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady - Anja Lammová Formát:167x200mmPočet stran:64Vazba:Brožovaná Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! 0 Bylinářská poradna 0 Bylinky pro děti a ... Hoffmeister Karoline: Háčkované čepice a šály - Rafinované kombinace. ... Lammová Anja: Háčkujeme pro děti čepice a šály - Kombinujte podle chuti a nálady....

INFORMACE

AUTOR
Anja Lammová
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady.pdf

POPIS

Módní styl pro chladné dny. Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Ať už jde třeba o čepici s bambulí a nadýchanou šálou, rafinovanou šálu loop, ležérní beanie čepici nebo čepici s klapkami na uši: všechny dětem sluší a v zimě dobře poslouží. Tyhle modely si jistě oblíbí ti nejmenší, ale i ti starší. Dokonalá kombinace: Ať už samostatná čepice, nebo stylová souprava čepice s šálou – rozmanité modely vám udělají radost. V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích. Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky háčkování – slovem i obrazem.

Chcete si přečíst knihu?Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anja Lammová. Číst Háčkujeme pro děti čepice a šály: Kombinujte podle chuti a nálady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY