Chlapec v bílé místnosti

Chlapec v bílé místnosti - Karl Olsberg | I15cajalco.com

... se světle šedou podlahou Zobrazit v galerii Chlapec a dívka teenager ložnice dekorace v 48 nápady 2/43 ... KARL OLSBERG - CHLAPEC V BÍLÉ MÍSTNOSTI - Romantický zápisník ... . Zdobení zdí s původními rámy je dobrý nápad. Vaše dítě bude mít možnost vybrat si a umístit na stěny plakáty svých oblíbených herců, filmů, hudebníků nebo kapel. Chlapec v bílé místnosti Olsberg, Karl. 3 dny. Naše cena: 263 Kč Dívka v podivné zemi Autor: Karl Olsberg. Ve světě zuří nemilosrdná válka a všichni lidé žijící mimo údolí Probuzených, jediné mírumi ... Chlapec v bílé místnosti | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Ve světě zuří nemilosrdná válka a všichni lidé žijící mimo údolí Probuzených, jediné mírumilovné a bezpečné místo odříznuté od okolního světa vysokými horami, jsou ztraceni. ... Dostupnost: ... Manuel se zcela bez paměti probudí v uzavřené bílé místnosti. Neví, kdo je, neví, jak se sem dostal. Jediným jeho vodítkem je počítačový hlas jménem Alice, s jehož pomocí má přístup na internet. Chlapec v bílé místnosti Karl Olsberg. 299 Kč ... Chlapec v bílé místnosti; Dívka v podivné zemi; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181....

INFORMACE

AUTOR
Karl Olsberg
DIMENZE
6,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec v bílé místnosti.pdf

POPIS

Manuel se zcela bez paměti probudí v uzavřené bílé místnosti. Neví, kdo je, neví, jak se sem dostal. Jediným jeho vodítkem je počítačový hlas jménem Alice, s jehož pomocí má přístup na internet. Kousek po kousku skládá Manuel online svůj příběh a zjišťuje, co se stalo: Při pokusu o únos byl smrtelně zraněn. Ale jak to, že tedy stále žije? Může se dostat ven? A je to skutečně tak, jak to vypadá? Kdo je Manuel doopravdy? Strhující příběh, v němž nic není takové, jak se zdá. Autor v Manuelově příběhu prozkoumává nebezpečí virtuálních světů a umělé inteligence a zároveň klade základní otázky týkající se lidské identity a reality. Napínavé až do samotného konce!

Chcete si přečíst knihu?Chlapec v bílé místnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Olsberg. Číst Chlapec v bílé místnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY