Chlapec v bílé místnosti

Chlapec v bílé místnosti - Karl Olsberg | I15cajalco.com

...jen pro dospělé, ale i pro mládež a děti ... KARL OLSBERG - CHLAPEC V BÍLÉ MÍSTNOSTI - Romantický zápisník ... . K románu Chlapec v bílé místnosti už byla prodána i filmová práva. Autor žije s rodinou v Hamburku. Chlapec v bílé místnosti Autor: Olsberg, Karl Nakladatel: Vašut EAN: 9788075410269 ISBN: 978-80-7541-026-9 Originál: Boy in a White Room Překlad: Burešová, Dagmar Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) V roce 2007 vyšel jeho první ro ... Chlapec v bílé místnosti | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . vydání) V roce 2007 vyšel jeho první román Systém, jenž se vzápětí dostal na seznam bestsellerů časopisu Spiegel. Od té doby píše úspěšné romány nejen pro dospělé, ale i pro mládež a děti. K románu Chlapec v bílé místnosti už byla prodána i filmová práva. Autor žije s rodinou v Hamburku. V roce 2007 vyšel jeho první román Systém, jenž se vzápětí dostal na seznam bestsellerů časopisu Spiegel. Od té doby píše úspěšné romány nejen pro dospělé, ale i pro mládež a děti. K románu Chlapec v bílé místnosti už byla prodána i filmová práva. Autor žije s rodinou v Hamburku. Chlapec v bílé místnosti. ... Manuel se zcela bez paměti probudí v uzavřené bílé místnosti. Neví, kdo je, neví, jak se sem dostal. Jediným jeho vodítkem je počítačový hlas jménem Alice, s jehož pomocí má přístup na internet. Kousek po kousku skládá Manuel online svůj příběh a zjišťuje, co se stalo: Při pokusu o ... Chlapec v bílé místnosti Manuel se zcela bez paměti probudí v uzavřené bílé místnosti. Neví, kdo je, neví, jak se sem dostal. Jediným jeho vodítkem je počítačový hlas jménem Alice, s jehož pomocí má přístup na internet. Kousek po kousku skládá Manuel online svůj příběh a zjišťuje, co se stalo: Při pokusu o únos ... V roce 2007 vyšel jeho první román Systém, jenž se vzápětí dostal na seznam bestsellerů časopisu Spiegel. Od té doby píše úspěšné romány nejen pro dospělé, ale i pro mládež a děti. K románu Chlapec v bílé místnosti už byla prodána i filmov...

INFORMACE

AUTOR
Karl Olsberg
DIMENZE
5,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Chlapec v bílé místnosti.pdf

POPIS

Manuel se zcela bez paměti probudí v uzavřené bílé místnosti. Neví, kdo je, neví, jak se sem dostal. Jediným jeho vodítkem je počítačový hlas jménem Alice, s jehož pomocí má přístup na internet. Kousek po kousku skládá Manuel online svůj příběh a zjišťuje, co se stalo: Při pokusu o únos byl smrtelně zraněn. Ale jak to, že tedy stále žije? Může se dostat ven? A je to skutečně tak, jak to vypadá? Kdo je Manuel doopravdy? Strhující příběh, v němž nic není takové, jak se zdá. Autor v Manuelově příběhu prozkoumává nebezpečí virtuálních světů a umělé inteligence a zároveň klade základní otázky týkající se lidské identity a reality. Napínavé až do samotného konce!

Chcete si přečíst knihu?Chlapec v bílé místnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Olsberg. Číst Chlapec v bílé místnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY