Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu

Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu - Juraj Hazucha | I15cajalco.com

...vé domy - cesta k úspoře a ke zdraví; Pro novináře ... Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy - Hazucha ... ... . Úvod » Konstrukční detaily » Okno v místě nadpraží « Zpět na seznam Okno v místě nadpraží ... Pro pasivní domy se téměř výhradně používá předsazená montáž, která výrazně snižuje nepříznivý vliv osazení okna do konstrukce i stínění ... Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy. Doporučení pro návrh a stavbu.Juraj Hazucha. Devadesát ověřených konstrukčních d ... Konstrukcni detaily pro pasivni a nulove domy doporuceni ... ... .Juraj Hazucha. Devadesát ověřených konstrukčních detailů a návody pro jejich správné navrhování a provádění najdete v knize, která vychází z dlouholetých poznatků a zkušeností členů Centra pasivního domu. Publikace slouží jako návod, jak… Bez kvalitní tepelné izolace se pasivní dům neobejde. U domů s minimální spotřebou energie musíte používat izolace o dostatečných tloušťkách a dbát na detaily, které se běžně pomíjí. Jaké materiály a způsoby zateplení jsou pro pasivní domy nejvhodnější? Kupte knihu Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy od Juraj Hazucha na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy. Doporučení pro návrh a stavbu. skladem. naše cena: 420 Kč. 500 barevných fotografií a ilustrací 90 ověřených konstrukčních detailů doporučení pro projektování návody... více info. ks. Concrete bridges -Lectures. Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy Autor: Hazucha, Juraj Nakladatel: Grada EAN: 9788024745510 ISBN: 978-80-247-4551- Popis: 1× kniha, brožovaná, 308 stran, česky Rozměry: 21 × 30 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Článek čerpá z nové publikace „Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy - doporučení pro návrh a stavbu", která autorovi aktuálně vychází v nakladatelství Grada. Knížka slouží jako komplexní katalog detailů s návodem, jak konstrukce navrhovat efektivně a na co si dát pozor při provádění....

INFORMACE

AUTOR
Juraj Hazucha
DIMENZE
11,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu.pdf

POPIS

Devadesát ověřených konstrukčních detailů a návody pro jejich správné navrhování a provádění najdete v knize, která vychází z dlouholetých poznatků a zkušeností členů Centra pasivního domu. Publikace slouží jako návod, jak konstrukce a detaily navrhovat a na co si dát pozor. Pomůže vám při projektování, na stavbě i při výpočtu tepelných mostů. V knize najdete: - popis prvků pasivních a nulových domů - rady pro návrh a provádění detailů - výkresy konstrukčních detailů - průběhy teplot v infračerveném zobrazení i průběhy izoterm - důležité rady pro správné provedení detailů - fotografie z realizace. Detaily jsou přehledně rozděleny do pěti částí podle konstrukcí, a to: A. Vápenopískové zdivo + ETICS B. Pórobetonové zdivo + ETICS C. Systém ztraceného bednění z polystyrenu D. Sloupková dřevostavba + izolací v roštu E. Masivní dřevěné panely + izolace v roštu F. Společné detaily pro všechny systémy Snahou bylo v této publikaci předat zkušenosti s efektivními konstrukcemi . Můžete je přímo použít nebo vzít jako inspiraci pro vlastní řešení.

Chcete si přečíst knihu?Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Hazucha. Číst Konstrukční detaily pro pasivní a nulové domy: Doporučení pro návrh a stavbu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY