Vor v zákoně

Vor v zákoně - Vítězslav Jareš | I15cajalco.com

... v zákoně: Ruská mafie Autor: Galeotti, Mark Nakladatel: Universum EAN: 9788076178564 ISBN: 978-80-7617-856-4 Originál: The Vory - Russia's Super Mafia Překlad: Strnad, Manfred Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 15,2 × 23,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Vor v zakoně, vládce podsvětí CZ dabing Dokumentární ... ... . vydání) Vor v zakoně je pro někoho zkrátka mafián a špička ruského organizovaného zločinu, pro jiného autorita, vážený člověk, který pomáhá druhým. Tito lidé nezískali své vědomosti ve školách, ale ve věznici. Tam strávili celé své mládí a tam v Rusku začíná ta pravá zločinecká kariéra. Kniha: Vor v zákoně (Vítězslav Jareš). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! V ... Ruská mafie - Wikipedie ... . Tito lidé nezískali své vědomosti ve školách, ale ve věznici. Tam strávili celé své mládí a tam v Rusku začíná ta pravá zločinecká kariéra. Kniha: Vor v zákoně (Vítězslav Jareš). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vory v zakoně (1988) Ment v zakoně - Ment v zakoně 5 (série) (2012) Ment v zakoně - Ment v zakoně 6 (série) (2013) Ment v zakoně - Ment v zakoně 7 (série) (2013) Ment v zakoně - Ment v zakoně 8 (série) (2014) Ment v zakoně - Ment v zakoně 9 (série) (2014) Učitěl v zakoně. Prodolženije (TV seriál) (2010) Učitěl v zakoně ... Vor v zákoně: Ruská mafie . Mark Galeotti; Mark Galeotti . 3,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Literatúra faktu. Všetky knihy autora . Nakladatelství Universum, 2019. Na sklade. 5 hodín čítania. Vydavateľstvo Nakladatelství Universum ... ...

INFORMACE

AUTOR
Vítězslav Jareš
DIMENZE
9,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Vor v zákoně.pdf

POPIS

V Praze se schyluje k válce mezi znepřátelenými skupinami ruskojazyčné mafie. Důstojník kapitán Karel Krol z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu přitom přijde o kolegu a dlouholetého kamaráda. Aby dosáhl odplaty, musí vzít spravedlnost do vlastních rukou a uchýlit se k nelegálním metodám. Nezbývá moc času, jelikož soudce propustil viníka, šéfa ruské mafie – „vora v zákoně“ – a ten se chystá utéct za hranice. Vír nelítostného vyřizování účtů mezi gangy může všechny ohrozit.

Chcete si přečíst knihu?Vor v zákoně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítězslav Jareš. Číst Vor v zákoně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY