Homo numerus

Homo numerus - (Lukáš Musil) Musa | I15cajalco.com

...na 2019 v 18 h. u nás v galerii. Kniha: Homo numerus - Lukáš Musil; Musa ... Homo numerus - KANT ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Homoousia definition is - identity in essence or substance. Numerus singularis ist die Bezeichnung der Einheit einer Sache z. B: homo (der Mensch). Numerus pluralis oder Numerus multitudinis ist die ... Homo | Species & Facts | Britannica ... . B: homo (der Mensch). Numerus pluralis oder Numerus multitudinis ist die Bezeichnung der Mehrheit gleicher Dinge, es mag übrigens nur von zweyen, oder mehreren, oder auch von allen die Rede seyn, z. B. homines (die Menschen)". Declension Edit Discovering and describing a new species is Serious Business, but part of that business is getting a chance to put your personal mark on scientific history by choosing the species name, so a certain amount of whimsy is allowed.As a result, Binomium Ridiculus is often Truth in Television, as the discoverers can use almost anything that suits their fancy: place names (usually where the specimen ... 0 hodnocení Homo numerus 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Čísla hrají v životě člověka nezastupitelnou roli. Pomáhají nám obsáhnout svět, ve kterém žijeme. Čísla používáme nejen prakticky, když s jejich pomocí vyjadřujeme například náš věk i stav bankovního ......

INFORMACE

AUTOR
(Lukáš Musil) Musa
DIMENZE
4,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Homo numerus.pdf

POPIS

Čísla hrají v životě člověka nezastupitelnou roli. Pomáhají nám obsáhnout svět, ve kterém žijeme. Čísla používáme nejen prakticky, když s jejich pomocí vyjadřujeme například náš věk i stav bankovního konta, ale dokážeme vnímat i jejich hluboký symbolický smysl a význam. Ač číslům a přiřazování čísel vtiskly historické události temnou, negativní konotaci, vztah lidí k číslům je mnohovrstevnatý a váže se až k samé prapodstatě lidské existence.Výtvarník Lukáš Musil (Musa) ve svém projektu tetování čísel propojuje zcela nesourodou skupinu lidí, kteří se navzájem neznají, a vytváří tak jakousi síť číselnou řadou spojených lidí, a to bez ohledu na jejich věk, pohlaví, intelekt či společenský status. Umělec, jehož sérii černobílých fotografií přináší tato kniha, nastoluje obecnou a zároveň i velmi intimní otázku po vztahu lidí k číslům, kdy se pomocí rituálu, jakým tetování beze všech pochybností je, stává určité číslo nedílnou součástí člověka.

Chcete si přečíst knihu?Homo numerus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor (Lukáš Musil) Musa. Číst Homo numerus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY