Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech

Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech - Jean-Hervé Nicolas | I15cajalco.com

... Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na teologické faku ... 1.3. Dogmatická teologie, definice, struktura. | Materiály ... ... ... Podtitul: O církvi a svátostech Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na ... Syntéza dogmatické teologie III Církev a svátosti. Jean-Hervé Nicolas, překlad Markéta Štěpánková a Tomáš Parma, brož., 492 str., rok vydání 201 ... Kategorie Nabízíme / Systematická teologie - ekalich.cz ... . Jean-Hervé Nicolas, překlad Markéta Štěpánková a Tomáš Parma, brož., 492 str., rok vydání 2019 Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého… O církvi a svátostech Autor: Jean-Hervé Nicolas Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na ... Syntéza dogmatické teologie III - Nicolas Jean-Hervé - Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910-2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na teologické O církvi a svátostech Autor: Jean-Hervé Nicolas Syntéza dogmatické teolog...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Hervé Nicolas
DIMENZE
11,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech.pdf

POPIS

Syntéza dogmatické teologie vznikla zredigováním kursů dogmatické teologie, které dával P. Jean-Hervé Nicolas (1910–2001), jeden z nejvýznamnějších představitelů soudobého tomismu, na teologické fakultě ve Fribourgu. Díky znalosti současných teologů a dokonalému ovládnutí teologické metody Tomáše Akvinského předkládá Nicolas výklad, který se vyznačuje jak pevností, tak ortodoxií, a přitom je obohacen o výsledky plodného období teologického zkoumání po Druhém vatikánském koncilu.

Chcete si přečíst knihu?Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Hervé Nicolas. Číst Syntéza dogmatické teologie III: O církvi a svátostech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY