Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady

Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady - Michael Walzer | I15cajalco.com

...pravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s historickými příklady - Walzer Michael od 368 Kč (33 e-shopů) Klíč ke květeně České republiky - Kaplan Zdeněk Těšínská tiskárna, a ... Kategorie Nabízíme / Historie - ekalich.cz ... . s. Detail: Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. Tisk a knihařské zpracování titulu Spravedlivé a nespravedlivé války. Morální argumentace s historickými příklady ano 31.07.2019 68 200 CZK Spravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s historickými příklady - Walzer Michael od 368 Kč (33 e-shopů) Příroda České republiky - Průvodce faunou - autorů ko ... Kategorie Nabízíme / Historie - ekalich.cz ... .07.2019 68 200 CZK Spravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s historickými příklady - Walzer Michael od 368 Kč (33 e-shopů) Příroda České republiky - Průvodce faunou - autorů kolektiv Spravedlivé a nespravedlivé války (Morální argumentace s historickými příklady) Michael Walzer • Academia, 2019 Posielame do šiestich dní Zobrazuji 61 - 80 z 128 Novinky v katalogu . Zobrazení výsledků: Seznam Mřížka Zobrazuji 161 - 180 z 766 pro vyhledávání: '"monografie"'. Seřadit podle Autor: Walzer, Michael Názov: Spravedlivé a nespravedlivé války : morální argumentace s historickými příklady Vydavateľ: Praha : Academia, 2019 ISBN: 978-80-200-3013-9 Signatúra: spk332647 Kniha Spravedlivé a nespravedlivé války emeritního profesora súpolečenských věd na universitě v Princentonu je označována jako jedno z nejvýznamějších děl současnosti v teroii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v USA v roce 1977 a nyní vyšla česky s novou předmluvou a autorovým doslovem pro toto vydání. Avartos, s.r.o. 2018 C 114975 Čtvrtník, Mikuláš Duchové dějiny :v kontextu české a evropské historiografie 19. a 20. století Argo, Státní oblastní archiv v Praze 2019 C 114974 Walzer, Michael, Spravedlivé a nespravedlivé války :morální argumentace s historickými příklady Academia 2019 C 114976 Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Vyhledávač dětského zboží - přes 500 000 produktů na jednom místě. Hledej. Přihlášení / Registrace Zobrazuji 1 - 20 z 169 pro vyhledávání: '"monografie"'. Seřadit podle Tituly od Jana Odehnalová na Martinus.cz. Skvělý zákaznický servis, knihomolské akce a slevy. Tisíce příběhů. Jedno knihkupectví. Tituly od Jana Odehnalová na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo....

INFORMACE

AUTOR
Michael Walzer
DIMENZE
3,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady.pdf

POPIS

niha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Zkoumá morální otázky, jež vyvstávají před válkami, které vedeme, během nich a po nich. Úvahy a argumentaci doplňují historické ilustrace – od útoku Athéňanů na Mélos přes masakr v My Lai až po Afghánistán a ještě dál. Walzer těží z historických líčení, svědectví účastníků, z historických rozhodnutí a vyprávění obětí, aby vysvětlil, kdy je válka oprávněná a kdy ty, kteří válku vedou, omezují etické limity.

Chcete si přečíst knihu?Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Walzer. Číst Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY