Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady

Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady - Michael Walzer | I15cajalco.com

...edlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem ... Kategorie Nabízíme / Historie - ekalich.cz ... . Zkoumá morální otázky, jež vyvstávají před válkami, které ... Spravedlivé a nespravedlivé války - Walzer Michael . Kniha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Zkoumá morální otázky, jež vyvst Kniha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti ... Kategorie Nabízíme / Historie - ekalich.cz ... . Zkoumá morální otázky, jež vyvst Kniha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Spravedlivé a nespravedlivé války morální argumentace s historickými příklady Michael Walzer ; z anglického originálu Just and unjust wars: a moral argument with historical illustrations ... přeložila Jana Odehnalová Spravedlivé a nespravedlivé války morální argumentace s historickými příklady Michael Walzer ; z anglického originálu Just and unjust wars: a moral argument with historical illustrations ... přeložila Jana Odehnalová Název: Spravedlivé a nespravedlivé války - Morální argumentace s historickými příklady. Autor: Micha...

INFORMACE

AUTOR
Michael Walzer
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady.pdf

POPIS

niha je označována jako nejvýznamnější dílo současnosti v teorii spravedlivé války. Poprvé byla vydána v roce 1977 a nyní vychází česky s novou předmluvou a doslovem. Zkoumá morální otázky, jež vyvstávají před válkami, které vedeme, během nich a po nich. Úvahy a argumentaci doplňují historické ilustrace – od útoku Athéňanů na Mélos přes masakr v My Lai až po Afghánistán a ještě dál. Walzer těží z historických líčení, svědectví účastníků, z historických rozhodnutí a vyprávění obětí, aby vysvětlil, kdy je válka oprávněná a kdy ty, kteří válku vedou, omezují etické limity.

Chcete si přečíst knihu?Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Walzer. Číst Spravedlivé a nespravedlivé války: Morální argumentace s historickými příklady Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY