Pirátský princip

Pirátský princip - Manfred Schmidt | I15cajalco.com

...9-3075- Překlad: Kotišová, Miluš Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 12,9 × 20 cm Rok vydání: 2019 Piráti vydali v reakci na kauzu na Ministerstvu práce a sociálních věcí manuál, který nazvali velmi pěkně - Vyhodnocení důvěryhodnosti právnických a fyzických osob ... Piratsky princip manfred schmid | Sleviste.cz ... . Policie před necelými dvěma týdny zasahovala v sídle MPSV a vznesla obvinění proti dvěma zaměstnancům. Jeden z nich byl blízký spolupracovník ministryně Jany Maláčové. Pirátský princip je neuvěřitelně čtivě zpracovaný. Čtení jsem si užívala, bavilo mě a nebylo to pro mě nějaké opakování motivačních myšlenek, jak to mnohdy v této literatuře bývá. Ačkoliv některé myšlenky ... Kniha: Pirátský princip - Manfred Schmid | Knihy.ABZ.cz ... . Jeden z nich byl blízký spolupracovník ministryně Jany Maláčové. Pirátský princip je neuvěřitelně čtivě zpracovaný. Čtení jsem si užívala, bavilo mě a nebylo to pro mě nějaké opakování motivačních myšlenek, jak to mnohdy v této literatuře bývá. Ačkoliv některé myšlenky nejsou zrovna novinkou, není od věci si je připomenout. Gavrilo Princip (Serbian Cyrillic: Гаврило Принцип, pronounced [ɡǎʋrilo prǐntsiːp]; 25 July 1894 - ...

INFORMACE

AUTOR
Manfred Schmidt
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirátský princip.pdf

POPIS

Děláte vždy přesně to, co se od vás očekává? Pak jste určitě považováni za milé a spolehlivé, ale často jste jen „větrem v plachtách“ těch ostatních. To se pirátovi stát nemůže. Tato úspěšná příručka zábavným způsobem vysvětluje, jak lze přenést přístup historických pirátů do našeho současného pracovního světa. Piráti jen s malým úsilím dosahují velkých obchodních i soukromých výhod. Staňte se jedním z nich!

Chcete si přečíst knihu?Pirátský princip ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Manfred Schmidt. Číst Pirátský princip Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY