Kam ses schoval, sobíku?

Kam ses schoval, sobíku? - Sam Taplin | I15cajalco.com

...es schoval, sobíku?. Hledej společně s námi sobíka, který se stále někde schovává ... Kam ses schovalo, štěňátko? - Books for Joy - Knihy pro radost ... . Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Najdeš ho? Název: Kam ses schoval, sobíku? Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-2634-4. EAN: 9788025626344. Objednací kód: NA355002 Kam ses schoval, sobíku? EAN: 9788025626344. Sam Taplin, Essi Kimpimaki. Nakoukni do knížky. Značka: Svojtka. Kniha 5,60 € Objedn ... Kam ses schovalo, štěňátko? - Books for Joy - Knihy pro radost ... . Sam Taplin, Essi Kimpimaki. Nakoukni do knížky. Značka: Svojtka. Kniha 5,60 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Hledáte Kam ses schoval, sobíku? od Sam Taplin,Essi Kimpimäki? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Kam ses schoval, sobíku? (Sam Taplin a Essi Kimpimaki). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kam ses schoval, sobíku? Kam ses schoval, sobíku? Sam Taplin, Essi Kimpimäki. Listovat. Hledej společně s námi sobíka, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Najdeš ho? Věk 0+ Kniha je skladem. Kam ses schoval, sobíku? kniha od: Sam Taplin, Essi Kimpimäki. 100 % 1 hodnocení ... Kam ses schoval, sobíku? Sam Taplin Nakladatel: Svojtka & Co. 2019 Kam ses schoval, sobíku? Hledej společně s námi sobíka, který se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání okouzlujícího sobíka. Hledej společně s námi štěňátko, které se stále někde schovává. Otáčej stránky s výřezy a zabav se u hledání nezbedného roztomilého štěněte. Najdeš ho? Kam ses schoval, sobíku? Sam Taplin, Essi Kimpimaki. Kniha pro nejmenší...

INFORMACE

AUTOR
Sam Taplin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam ses schoval, sobíku?.pdf

POPIS

Kniha pro nejmenší děti, která jim jistě udělá radost. Užijte si společné chvíle při listování knihou a hledejte neposedného sobíka. Ukrývá se ve sněhu? Za sněhulákem? Nebo za stromem? Kam se schoval tentokrát? Děti jistě potěší, že mohou nakukovat skrz výřezy do dalších stránek. Šikovně umístěné výřezy navíc dávají obrázkům nový rozměr možná není vše na obrázku takové, jak se to na první pohled zdá. Kniha je vytvořena z pevného materiálu, který vydrží i neopatrné zacházení malých nezbedníků. Tak hurá do objevování!

Chcete si přečíst knihu?Kam ses schoval, sobíku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sam Taplin. Číst Kam ses schoval, sobíku? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY