Prvotřídní hajzl

Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | I15cajalco.com

...Tony doporučená cena: 379 Kč naše cena:322Kč Simpsonovi - Bart Simpson 5/2017 - Prvotřídní číslo autor: Groening Matt doporučená cena: ... Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | Kniha na Alza.cz ... ... Obal románu Prvotřídní hajzl. Šimáček jde po příběhu. Zkorumpovaný policista je v románu synem brutálního estébáka V minulosti vyprávěl Šimáček příběhy, jejichž konce byly nečekané, ale zároveň ústily v poznání, že „jinak to ani dopadnout nemohlo". Stejně je tomu i tentokrát: Prvotřídní hajzl je příběh člověka, který „dohnal sám sebe". Prohlédněte si v nabídce knihkupectví ... Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | Knihy Dobrovský ... . Stejně je tomu i tentokrát: Prvotřídní hajzl je příběh člověka, který „dohnal sám sebe". Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jiří Šimáček. Prvotřídní hajzl. Jiří Šimáček Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Malá noční žranice se jako předchozí knihy odehrává v současném Brně a je s nimi volně propojena i některými postavami. Líčí osudy stárnoucího vdovce, který se nedokáže smířit s životní situací svých dětí; syna, který už je ve středním věku, a přesto nepracuje a tvrdošíjně odmítá dospět, a dcery žijící s mužem, jehož nemůže vystát. Prvotřídní hajzl; Článek II. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Román Prvotřídní hajzl dodržuje vše, čím autor na české scéně vyniká. Umí přesně odpozorovat reálie a hutně postihnout jednání i myšlení postav. Umí jim vložit do úst jazyk, který z nich činí jedinečné a odlišné bytosti. A vypravěči vtisknout styl, který osciluje mezi porozuměním a jemně ironickým odstupem....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šimáček
DIMENZE
7,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvotřídní hajzl.pdf

POPIS

Děj autorovy čtvrté knihy se odehrává opět v současném Brně. Hlavní postavou je zkorumpovaný policista středních let, bezohledný manipulátor přezdívaný Náčelník. Osamělého antihrdinu z klidu parazitní existence vykolejí až setkání s mladou ženou, jíž je stále víc posedlý. Pozadí příběhu tvoří přízrak z minulosti: Náčelníkův biologický otec, bývalý komunistický aparátčík. Ačkoli o existenci svého otce nemá tušení, je stižen skrytou loajalitou ke svému předkovi a nevědomky přebírá jeho životní postoje. Postava otce je silně inspirována osudem skutečného estébáckého generála, jednoho z nejhorších zločinců minulého režimu. V minulosti vyprávěl Šimáček příběhy, jejichž konce byly nečekané, ale zároveň ústily v poznání, že „jinak to ani dopadnout nemohlo“. Stejně je tomu i tentokrát: Prvotřídní hajzl je příběh člověka, který „dohnal sám sebe“.

Chcete si přečíst knihu?Prvotřídní hajzl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šimáček. Číst Prvotřídní hajzl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY