Prvotřídní hajzl

Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | I15cajalco.com

... a Charakter. Doporučujeme. Jménem krále ... Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | Kniha na Alza.cz ... . Otcomilky. Nepřítel mého nepřítele. Michaela: Události v klášteře svatého Anděla. Autor a jeho další knihy. Jiří Šimáček česká, 1967. V minulosti vyprávěl Šimáček příběhy, jejichž konce byly nečekané, ale zároveň ústily v poznání, že „jinak to ani dopadnout nemohlo". Stejně je tomu i tentokrát: Prvotřídní hajzl je příběh člověka, který „dohnal sám sebe". Čtvrtý román dvaapadesátiletého Šim ... Prvotřídní hajzl - Jiří Šimáček | Knihy Dobrovský ... . Čtvrtý román dvaapadesátiletého Šimáčka nazvaný Prvotřídní hajzl, vydaný nakladatelstvím Druhé město, by klidně snesl i množné číslo.Padouchů, které v něm čtenář potkává, je skutečně víc, mnohem víc. Předobrazem komunistického mučitele, který se angažoval v nechvalně známé věznici v Uherském Hradišti, pro Šimáčka byla skutečná postava. Prvotřídní hajzl. Prvotřídní hajzl Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788072274307. Jiří Šimáček. Manufacturer: Druhé město. Varianta: Kniha 270 Kč. Další varianta: E-Kniha 199 Kč. Na skladě máme poslední kusy. ... Prvotřídní hajzl, to se o něm vědělo . a vždycky se to s ním táhlo. Jako hajzl . se vyznamenával už jako kluk. A jistě . pořád i zůstal tím hajzlem. Už . koliknáct let po něm není slechu, je . v důchodu. Sám jsem ho neviděl než snad . dvakrát před sedmi lety. Co je s ním . dnes, nevím, dobře si asi žije, důchod ... Kupte knihu Prvotřídní hajzl od Jiří Šimáček na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Prvotřídní hajzl Děj autorovy čtvrté knihy se odehrává opět v současném Brně. Hlavní postavou je zkorumpovaný policista středních let, bezohledný manipulátor přezdívaný Náčelník. Prvotřídní hajzl. 9. 5. 2020 Bubákov čte. Pro Jiřího Šimáčka je typické, že děje svých knih zasazuje do města Brna, nejlépe v současnosti či nedávné minulosti. Stejně je tomu i případě Prvotřídního hajzla. Antihrdinou knihy je Náčelník, policista krátce po padesátce. Pracuje s několika podřízenými a je opojen ... Prvotřídní hajzl Děj autorovy čtvrté knihy se odehrává opět v současném Brně. Hlavní postavou je zkorumpovaný policista středních let, bezohledný manipulátor přezdívaný Náčelník. Osamělého antihrdinu z klidu parazitní existence v...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šimáček
DIMENZE
5,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Prvotřídní hajzl.pdf

POPIS

Děj autorovy čtvrté knihy se odehrává opět v současném Brně. Hlavní postavou je zkorumpovaný policista středních let, bezohledný manipulátor přezdívaný Náčelník. Osamělého antihrdinu z klidu parazitní existence vykolejí až setkání s mladou ženou, jíž je stále víc posedlý. Pozadí příběhu tvoří přízrak z minulosti: Náčelníkův biologický otec, bývalý komunistický aparátčík. Ačkoli o existenci svého otce nemá tušení, je stižen skrytou loajalitou ke svému předkovi a nevědomky přebírá jeho životní postoje. Postava otce je silně inspirována osudem skutečného estébáckého generála, jednoho z nejhorších zločinců minulého režimu. V minulosti vyprávěl Šimáček příběhy, jejichž konce byly nečekané, ale zároveň ústily v poznání, že „jinak to ani dopadnout nemohlo“. Stejně je tomu i tentokrát: Prvotřídní hajzl je příběh člověka, který „dohnal sám sebe“.

Chcete si přečíst knihu?Prvotřídní hajzl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šimáček. Číst Prvotřídní hajzl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY