Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr

Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr - František Bělohlávek | I15cajalco.com

... 88 Kč. Antikvariát 11 Jak vybrat správného člověka na správné místo - Úspěšný personální výběr 25 typů lidí - Jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat 20 typů lidí - Jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat Jak vybrat správného člověka na správné místo ... Jak vybrat správného člověka na správné místo | Knihy.ABZ.cz ... . Úspěšný personální výběr. BĚLOHLÁVEK František. Info: Grada Publishing, 2016 (1.) - brož., 192 str. EAN: 9788024757681 ISBN: 978-80-247-5768-1 ... Recenze produktu Jak vybrat správného člověka na správné místo. jak vybrat spravne podprsenku • ako vybrat spravne podprsenku • jak vybrat pushap podprsenku • ... aby čtenář sám na základě těchto znalostí dokázal posoudit, která kamera je pro něj nej... Více ... Jak vybrat správného člověka na správné místo | Knihy.ABZ.cz ... ... Recenze produktu Jak vybrat správného člověka na správné místo. jak vybrat spravne podprsenku • ako vybrat spravne podprsenku • jak vybrat pushap podprsenku • ... aby čtenář sám na základě těchto znalostí dokázal posoudit, která kamera je pro něj nej... Více informací od 54 Kč . Koupit nejlevněji. Jak vybrat správného člověka na správné místo. Úspěšný personální výběr. Bělohlávek František. Grada , 2016 Slovart Poradce vínomila - Jak si vždy vybrat to správné víno - Coleová Katherine . Většina lidí má sice víno ráda, vadí jim však složitý proces jeho výběru. Proto se mnozí neustále vracejí ke svým starým osvědčeným značkám. Tím však sami sebe ochuzují o nové zážitky. Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr František Bělohlávek Jak vychovat šťastné dítě Eva Rheinwaldová Jakub Sirovátka (ed.) Kant und die biblische Offenbarungsreligion / Kant a biblické zjevené náboženství...

INFORMACE

AUTOR
František Bělohlávek
DIMENZE
12,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr.pdf

POPIS

Čtivě a srozumitelně napsanou knihu sestavil autor, který má jako konzultant a psycholog bohaté zkušenosti s výběrem tisíců lidí v českých, německých a slovenských firmách. Otevřeně popisuje správná i nesprávná rozhodnutí při výběru pracovníků. Odkrývá triky, které používají uchazeči o práci i personalisté, a radí, jak se vyrovnat s nejistotou při rozhodování o přijetí zaměstnance. Autor doporučuje efektivní postupy při organizaci výběrových řízení. Dává k dispozici nástroje, které usnadní a zpřesní rozhodování o přijetí nového člověka nebo povýšení stávajícího zaměstnance (testy, otázky rozhovoru včetně hodnocení odpovědí, simulované situace z různých oblastí činnosti). Dozvíte se, jakým způsobem se dá zjišťovat kreativita, spolehlivost, loajalita, individuální motivace i kompetence pro vedení lidí, efektivní komunikaci, týmovou práci, odpovědnost či jednání v krizových situacích. Zjistíte, které slabé stránky uchazečů jsou těžko odstranitelné a na kterých se dá pracovat dalším vzděláváním, koučováním nebo správným vedením. Na příkladech z praxe si můžete procvičit své dovednosti v oblasti interpretace testů, vedení rozhovorů, pozorování simulovaných situací nebo sestavení assessment center. Knížka je určená zejména personalistům a manažerům, ale ocení ji také uchazeči o zaměstnání, kteří v ní mohou najít cenné rady, jak se připravit a jak se chovat při výběrovém řízení.

Chcete si přečíst knihu?Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Bělohlávek. Číst Jak vybrat správného člověka na správné místo: Úspěšný personální výběr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY