Vojna a mír 1. - 4. díl

Vojna a mír 1. - 4. díl - Lev Nikolajevič Tolstoj | I15cajalco.com

... příběh plný politických, dobrodružných i romantických zápletek, je to také kompaktní obraz i analýza ruské společnosti a ... Vojna a mír 1.-4. díl komplet | Knihy Fenix ... ... 4) Vojna a mír je opravdu výjimečná kniha. Nejenom rozsahem, ale i svým přesahem. A tak i přes některé výhrady dávám románu 5* - už pro ten autorův heroický výkon: Jen si zkuste těch 460 tisíc slov nejenom NAPSAT (pěkně rukou, bez použití počítače), ale i VYMYSLET! Vojna a mír (1/4) 21:50 - 23:25, sobota (24. listopad) ... Další díl: 1. prosinec, 22:05 Vojna a mír (2/4) Všechny typy; dokument film hudba pořad pro děti seriál sport z ... Vojna a mír 1.-4. díl komplet | Knihy Fenix ... . listopad) ... Další díl: 1. prosinec, 22:05 Vojna a mír (2/4) Všechny typy; dokument film hudba pořad pro děti seriál sport zábava zprávy Žádné odpovídající pořady v nejbližší době : ... Vojna a mír. V období zuřící války mezi Ruskem a Napoleonem se může život pěti aristokratických rodin navždy změnit... Ocitáme se v Rusku roku 1805. ... Vojna a mír 4.díl-cz dab.-2016-jad.avi. Stáhnout. 779.45 MB Vojna a mír 6.díl-cz dab.-2016-jad.avi. Stáhnout. 1.11 GB Vojna a mír 5.díl-cz dab.-2016-jad.avi. Inzerát Vojna a mír 4 díly v okrese Nymburk, cena 400Kč, od Argento na Sbazar.cz. Popis: Vojna a mír I a II a III a IV - Lev Nikolajevič Tolstoj 1976 400,- / 100,- kus (41) Papírové obaly poškozeny jinak OK. Cena je bez poštovného, zasílám na dobírku, doporučeně po převodu na účet, nebo osobní převzetí....

INFORMACE

AUTOR
Lev Nikolajevič Tolstoj
DIMENZE
9,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojna a mír 1. - 4. díl.pdf

POPIS

Děj světoznámého románu Lva Nikolajeviče Tolstého Vojna a mír se odehrává na pozadí napoleonských válek a popisuje boj carského Ruska s dosud neporaženou francouzskou armádou císaře Napoleona. Ale nejedná se jen o velmi čtivý historický příběh plný politických, dobrodružných i romantických zápletek, je to také kompaktní obraz i analýza ruské společnosti a jeden z nejpůsobivějších protiválečných manifestů. Kniha patří z hlediska objemu, počtu hrdinů i dějových linií k nejrozsáhlejším dílům ruské literatury.

Chcete si přečíst knihu?Vojna a mír 1. - 4. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lev Nikolajevič Tolstoj. Číst Vojna a mír 1. - 4. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY