Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad

Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad - Pavel Ullmann | I15cajalco.com

...ce než dvacet let věnuje navrhování životního prostředí zvířat ... Knihy z kategórie Architektúra a dizajn | kníhkupectvo ... ... . Podrobný popis produktu Slon v architektuře. O navrhování zoologických zahrad. Málokdo z návštěvníků zoologických zahrad si uvědomí, že pavilony i s jejich interiéry, výběhy, parky a vůbec celá koncepce areálu jsou detailně promyšlenou prací architekta. Málokdo z návštěvníků zoologických zahrad si uvědomí, že pavilony i s jejich interiéry, výběhy, parky a vůbec celá koncepce areálu jsou detailně promyšlenou prací architekta. ... Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad. Pavel U ... Slon v architektuře - Pavel Ullmann | KOSMAS.cz - vaše ... ... . ... Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad. Pavel Ullmann Kniha: Slon v architektuře -- O navrhování zoologických zahrad - Pavel Ullmann. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (o navrhování zoologických zahrad) Další popis Slon v architektuře O navrhování zoologických zahrad Autor: Pavel Ullmann Málokdo z návštěvníků zoologických zahrad si uvědomí, že pavilony i s jejich interiéry, výběhy, parky a vůbec celá koncepce areálu jsou detailně promyšlenou prací architekta. Pavel ... Je seřazena do sedmnácti kapitol a doplňuje je obsáhlá chronologie nejvýznamnějších událo...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Ullmann
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad.pdf

POPIS

Málokdo z návštěvníků zoologických zahrad si uvědomí, že pavilony i s jejich interiéry, výběhy, parky a vůbec celá koncepce areálu jsou detailně promyšlenou prací architekta. Pavel Ullmann se více než dvacet let věnuje navrhování životního prostředí zvířat. O svých zkušenostech s napínavým procesem tvorby architektury pro zoo, o spolupráci se zoology i tom, co se od zvířat naučil o architektuře pro lidi, dokáže poutavě vyprávět. Tato zcela výjimečná publikace s mnoha exkluzivními barevnými fotografiemi přináší zcela nevšední pohled do zákulisí i historie navrhování zoo a je doplněna také řadou technických výkresů a skic.

Chcete si přečíst knihu?Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Ullmann. Číst Slon v architektuře: O navrhování zoologických zahrad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY