Kdo šije u Podolské?

Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | I15cajalco.com

...ba je hrozná,mrazí z toho..ale ta podstata,salón Podolská,tam ještě je cítit zbytek krásy a slušnosti v kontrastu s tím,co přinesl únor 1948 ... Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Kniha na Alza.cz ... . ... Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sle Kdo šije u Podolské? 31.10.2019. Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodněn ... Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Knihy Dobrovský ... .10.2019. Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme ... Kdo šije u Podolské? Autor Lucie Hlavinková. Populární; Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Kdo šije u Podolské? Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788026716464. Lucie Hlavinková ... Počet stran: 198, Cena: 169 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: MOTTO, Salon Podolská býval v dobách své nejv...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
6,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo šije u Podolské?.pdf

POPIS

Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Z ulic mizela elegance, ale mnohem horší bylo, že mizela i svoboda a mizeli doslova i lidé.

Chcete si přečíst knihu?Kdo šije u Podolské? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Kdo šije u Podolské? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY