Všechny krásné dny

Všechny krásné dny - Julia Kaufhold | I15cajalco.com

...a všechny ty krásné dny její bývalé lásky se znovu dotknou její duše ... Všechny krásné dny | Knihy Fenix ... . ... A odmítá jej tak dlouho, až náhodou narazí na starou skříňku, a všechny ty krásné dny její bývalé lásky se znovu dotknou její duše. Ale mají Stella a Max vůbec druhou šanci na lásku? Autor: Julia Kaufhold: Elektronická kniha Všechny krásné dny na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Všechny krásné dny od ostatních uživatelů. ... Všechny krásné dny Autor: Kaufhold, Julia Nakladatel: Kontrast EAN: ... Všechny krásné dny (Julia Kaufhold) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ... Všechny krásné dny Autor: Kaufhold, Julia Nakladatel: Kontrast EAN: 9788075857521 ISBN: 978-80-7585-752-1 Originál: All die Schönen Tage Překlad: Chyzy, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Všechny krásné dny Autor: Julia Kaufhold Stella je úspěšnou lékařkou specializující se na úrazovou chirurgii, která se nechala kamarádkou přesvědčit k návštěvě třídního srazu, jemuž se dosud úspěšně vyhýbala. Název: Všechny krásné dny. Originální název: All die Schönen Tage. Autor: Julia Kaufhold. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7585-752-1. EAN: 9788075857521. Objednací kód: NA368423 Všechny krásné dny. Kdo napsal knihu Všechny krásné dny? Autorem je Julia Kaufhold. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny krásné dny Stella miluje Maxe. A Max miluje Stellu. Vždy tomu tak bylo. Ale Max Stellu zradil a tak ho, hluboce zraněná, vypudila ze svého života. A spolu s ním i svoji krabičku těch nejkrásnějších dní - dřevěnou skříňku, do které si na různé kartičky značila všechny neobyčejné okamž...

INFORMACE

AUTOR
Julia Kaufhold
DIMENZE
11,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny krásné dny.pdf

POPIS

Stella miluje Maxe. A Max miluje Stellu. Vždy tomu tak bylo. Ale Max Stellu zradil a tak ho, hluboce zraněná, vypudila ze svého života. A spolu s ním i svoji krabičku těch nejkrásnějších dní – dřevěnou skříňku, do které si na různé kartičky značila všechny neobyčejné okamžiky svého života. Když před ní po letech Max najednou stojí, odmítne jej. A odmítá jej tak dlouho, až náhodou narazí na starou skříňku, a všechny ty krásné dny její bývalé lásky se znovu dotknou její duše. Ale mají Stella a Max vůbec druhou šanci na lásku?

Chcete si přečíst knihu?Všechny krásné dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Kaufhold. Číst Všechny krásné dny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY