Proroctví staré vědmy

Proroctví staré vědmy - Jaromír Jindra | I15cajalco.com

...předpovědím rozhodně nelze upřít aktuálnost ... Knižní kavárna - Blogger ... . Třetí světovou válku má podle ní odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska v roce 2014. Některá proroctví se nikdy nenaplní, některá však ano… Děj románu je zasazen do období starověku, kdy se svět snaží ovládnout mocné impérium Golanské říše. Mezi jejím obyvatelstvem panují xenofobní nálady vůči národu ptačích lidí, z jehož řad vzejde okřídlený mesiáš, který podle proroctví staré vědmy ... V září se na pultech knihkupectví objeví ... Kniha: Proroctví staré vědmy - Jaromír Jindra | Knihy.ABZ.cz ... ... V září se na pultech knihkupectví objeví ještě třetí kniha Návrat mrtvého muže, která se z části odehrává v redakci novin, a v říjnu si budete moci přečíst novinku Proroctví staré vědmy. Jaromír Jindra zvládne psát několik žánrů od historických románů až po dětskou četbu a čtení pro mládež....

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Jindra
DIMENZE
12,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Proroctví staré vědmy.pdf

POPIS

V době, kdy přichází z Velké Moravy patnáctiletý Bořivoj, aby se stal knížetem kmene Čechů, kdosi zavraždí v Zabrušanech bratra Dragy a současně se pokusí zabít jejího snoubence Mojslava.Třebaže je sám zraněn, vydává se po stopách své dívky, ale osud ho zavede do Levého Hradce, kde by ho chtěl mít jako svého družiníka jeho přítel z dětství, dnes kníže Bořivoj. Mojslav lákavou nabídku odmítne a vrací se do Zabrušan, kde se nečekaně objevila také Draga. Stará vědma Bohuna Lhářka vysloví proroctví týkající se dítěte, jež se má teprve zrodit, a krátce nato Mojslav spolu s Dragou odcházejí na Levý Hradec.Spojují tak svůj další život s důležitými událostmi knížectví ; stávají se – v souladu s proroctvím -„zrcadlem moci“.

Chcete si přečíst knihu?Proroctví staré vědmy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Jindra. Číst Proroctví staré vědmy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY