Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory

Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...ho Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn ... Mstitel z Jenštejna | O2 Knihovna ... . Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího brat Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrz ... Kniha Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ... ... . Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory - Vlastimil Vondruška | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory; Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Vondruška Vlastimil. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Autor: Vondruška, Vlastimil Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389059 ISBN: 978-80-243-8905-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Objednávejte knihu Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Série Letopisy královské komory. Mrtvý posel. 199 Kč. Mstitel z Jenštejna. 199 Kč ... Nakupte společně - Letopisy královské komory. Kniha Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory patří do série Letopisy královské komory.Z této série Vám nabízíme celkem 6 knih za zvýhodněnou cenu 1 422 Kč. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Mstitel z Jenštejna. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Mstitel z Jenštejna. Letopisy královské komory. VONDRUŠKA Vlastimil. Info: MOBA, 2019 (1.) - váz., 219 str. EAN: 9788024389059 ISBN: ... Mstitel z Jenštejna Vlastimil Vondruška. 299 Kč239 Kč. Skladem. Letopisy královské komory III - 2. vydán ... Kupte knihu Mstitel z Jenštejna (Vlastimil Vondruška) s 16 % slevou za 251 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíš...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
4,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory.pdf

POPIS

Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího bratra Mikuláše. Mladý šlechtic se podle všeho uchází o přízeň krásné Polyxeny, dívky ze znepřáteleného rodu Rendlů z Oušavy. Následujícího dne je Mikuláš zavražděn a to přímo v budově královské komory. Vyšetřováním tohoto neslýchaného zneuctění panovnického úřadu pověří Jiřího Adama z Dobronína. Zatímco pražský purkrabí trvá na tom, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že skutečné stopy vedou do okolí Jenštejna.

Chcete si přečíst knihu?Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY