Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory

Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...ské komory. Autor: Vlastimil Vondruška ... Mstitel z Jenštejna | O2 Knihovna ... . Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; Beletrie › Krimi, detektivky; ISBN: 978-80-243-8905-9. EAN: 9788024389059. Objednací kód: NA353028 Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, ... Kniha Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ... ... . Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna. Letopisy královské komory I (Letopisy královské komory #1), Letopisy královské komory II (Letopisy královské komory #2), Letopisy královské komory III (... Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna. Jiří Adam z Dobronína vyšetřuje zneuctění panovnického úřadu. Historická detektivka ze série Letopisy královské komory.Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího brat Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hrad...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory.pdf

POPIS

Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího bratra Mikuláše. Mladý šlechtic se podle všeho uchází o přízeň krásné Polyxeny, dívky ze znepřáteleného rodu Rendlů z Oušavy. Následujícího dne je Mikuláš zavražděn a to přímo v budově královské komory. Vyšetřováním tohoto neslýchaného zneuctění panovnického úřadu pověří Jiřího Adama z Dobronína. Zatímco pražský purkrabí trvá na tom, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že skutečné stopy vedou do okolí Jenštejna.

Chcete si přečíst knihu?Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY