Kdo šije u Podolské?

Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | I15cajalco.com

...Šaty české návrhářky Hany Podolské oblékaly prvorepublikové herečky jako Adina Mandlová, Lída Baarová či Nataša Gollová nebo první dáma Hana Benešová ... Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Kniha na Alza.cz ... . Modely z její dílny se staly synonymem elegance a luxusu.Ale jak dokazuje román Lucie Hlavinkové Kdo šije u Podolské?, za úspěch zaplatila… KDO ŠIJE U PODOLSKÉ? Osudy slavného salonu v 50. letech. Vychází v nakladatelství Motto 31. 10. 2019. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové ... Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Knihy Dobrovský ... . 10. 2019. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech ... Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Vyhlášení soutěže: Kdo šije u Podolské? Moc děkujeme za všechny komentáře. A že se jich sešlo. Vítězné mohou být pouze tři a právě ty se mohou těšit na knihu z nakladatelství motto od Lucie Hlavinkové. Na knihu se mouhou těšit: Zlatulka Pipa.v...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo šije u Podolské?.pdf

POPIS

Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Z ulic mizela elegance, ale mnohem horší bylo, že mizela i svoboda a mizeli doslova i lidé.

Chcete si přečíst knihu?Kdo šije u Podolské? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Kdo šije u Podolské? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY