Můj New York: Město očima známých osobností

Můj New York: Město očima známých osobností - Alessandra Mattanzaová | I15cajalco.com

...ra Mattanzaová ... Můj New York Autor: Mattanzaová, Alessandra Nakladatel: Slovart EAN: 9788075291790 ISBN: 978-80-7529-179 Originál: My New York Překlad: Svobodová, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Můj New York - Město očima známých osobností ... Kniha Můj New York - Město očima známých osobností ... ... ... Ušetříte. 48 Kč. Skladem. Doručení v úterý 12.05.2020 nebo k odběru na pobočce již od 11.05.2020. Koupit. Anotace. New York je studnicí nesčetných příběhů. Kdo ho chce poznat, musí v něm číst jako v knize. ... Tato kniha je vyprávěním osobností, jež daly městu ... Všechny informace o produktu Mapy Můj New York Město očima známých osobností, porovnání cen z int ... Můj New York - Město očima známých osobností: Mesto ocima ... ... . New York je studnicí nesčetných příběhů. Kdo ho chce poznat, musí v něm číst jako v knize. ... Tato kniha je vyprávěním osobností, jež daly městu ... Všechny informace o produktu Mapy Můj New York Město očima známých osobností, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj New York Město očima známých osobností. Kniha: Můj New York - Město očima známých osobností Autor: Alessandra Mattanzaová Najít zde můžeme v...

INFORMACE

AUTOR
Alessandra Mattanzaová
DIMENZE
9,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj New York: Město očima známých osobností.pdf

POPIS

New York je studnicí nesčetných příběhů. Kdo ho chce poznat, musí v něm číst jako v knize. Listovat jím stránku po stránce, prohlížet si obrazy ulic a učit se mu naslouchat. New York totiž není jen „městem tisíců světel", ale i tisíců hlasů. A když se tyto detaily, každodenní okamžiky pečlivě a trpělivě poskládají jako puzzle, vznikne obraz New Yorku. Pak jako mávnutím kouzelného proutku dostane New York svoji podobu. Tato kniha je vyprávěním osobností, jež daly městu duši, spoluutvářely jeho historii a které šíří jeho obraz po celém světě v oblasti umění, literatury, architektury, kinematografie, hudby a kulinářství - Roberta De Niro i Woodyho Allena, Jaye McInerneyho, Martina Scorseseho i Daniela Libeskinda, Maria Bataliho i Candace Bushnellové, Spikea Leeho a dalších.

Chcete si přečíst knihu?Můj New York: Město očima známých osobností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alessandra Mattanzaová. Číst Můj New York: Město očima známých osobností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY