Draculova žena

Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | I15cajalco.com

...mace o produktu. Hodnocení a recenze Draculova žena od ostatních uživatelů ... Draculova žena - Michaela Ella Hajduková od 7,75 ... ... . Nakupujte Romantické... Draculova žena Rozmer 120×195 mm ISBN 9788026912101 Naše katalógové číslo 676499. Počet strán 296 Hmotnosť ... Hledáte Draculova žena od Michaela Ella Hajduková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracu ... Draculova žena / Nejlevnější knihy ... . zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, který žil v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok... Adriana - Draculova žena a transylvánská kněžna, kterou Dracula i přes svou krutou povahu oddaně miluje, a která s ním čeká dítě. Bohužel při porodu ona i dítě umírají. Všetky informácie o produkte Kniha Draculova žena - Michaela Ella Hajduková, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Draculova žena - Michaela Ella Hajduková. AUTOR: Michaela Ella Hajduková NÁZOV: Draculova žena VYDAVATEĽSTVO: Motýľ ROK VYDANIA: 2018 POČET STRÁN: 288 Kto bol Dr... Michaela Ella Hajduková si pre svojich čitateľov aj túto jeseň pripravila temnú novinku Draculova žena. Máte radi historické romány s kvapkou napätia, drámy a tajomna? Viete, kto bol Dracula? Vampír či krutovládca? Draculova žena - Michaela Ella Hajduková. Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl... Blog / Knihy / Draculova žena. ... Vedela som, že toto si určite ešte žiadna žena nedovolila, ani v posteli nie. Prekračovala som hranice! Zodvihol ma preniesol na lôžko. Ústami zovrel bradavku, krúžil po nej jazykom a nespustil zo mňa pohľad. „Vlad," vzdychla som znovu, lebo som videla, že na to čaká. Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, žijící v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok na nějakou zajímavou a... Draculova žena Draculova žena. Michaela Ella Hajduková. Bežná cena 12,11 € Cena v knihkupectvích je 12,11 € U nás ušetříte 3,26 € Ušetríte: 3,26 € 8.85 € Skladom > 5 ks Tovar je pripravený k okamžitému odoslaniu . SK ... Draculova žena E-kniha, česky. Draculova žena. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Micha...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Ella Hajduková
DIMENZE
11,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Draculova žena.pdf

POPIS

Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, žijící v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok na nějakou zajímavou a neobvyklou dovolenou s partou svých přátel. Když ale její přítelkyně Saša přijde s nápadem, že by mohli jet do Rumunska, pocítí Karolína okamžitě odpor. Nakonec se nechá přesvědčit, a tak se celá parta, vyzbrojená i kůly, růženci a česnekem, vydá na hrad proslulého hraběte Draculy. Všichni se dobře baví, jen Karolína pociťuje zvláštní úzkost. A pak jednoho večera narazí v lese poblíž hradu Poenari na smečku vlků a v panice se před nimi ukryje v opuštěném hradu. Nebo snad není tak opuštěný? Svým příchodem spustí Karolína něco, co už se nedá zastavit, a pozná osud uherské šlechtičny Ilony Szilágyiové, kterou provdali za krutého vládce Valašska. Karolína tak dostane odpovědi, které nechtěla znát, na otázky, jež nekladla. Takže kdo byl Dracula? Nebo snad ještě stále je?

Chcete si přečíst knihu?Draculova žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Ella Hajduková. Číst Draculova žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY