Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl

Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl - Vlastimil Vondruška | I15cajalco.com

...nihu. Letopisy královské komory IV 4. v sérii, V ... Knižní série Letopisy královské komory | Dobré Knihy.cz ... . Vondruška, 2009 ... Mstitel z Jenštejna 13. v sérii, V. Vondruška, 2019 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Letopisy královské komory I (Letopisy královské komory #1), Letopisy královské komory II (Letopisy královské komory #2), Letopisy královské komory III (... Jiří Adam z Dobronína vyšetřuje zneuctění panovnického úřadu. Historická detektivka ze série Letopisy králov ... Knižní série Letopisy královské komory | Dobré Knihy.cz ... . Historická detektivka ze série Letopisy královské komory.Vyšetřovatele královské komory Jiřího Adama z Dobronína osloví Václav Hrzán z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Svěří se mu s neurčitými obavami o svého mladšího brat Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl Vlastimil Vondruška Nakladatel: MOBA 2019 Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory - Vondruška Vlastimil - Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Násled Objednávajte knihu Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komoryod autora Vlastimil Vondruška v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Autor: Vondruška, Vlastimil Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389059 ISBN: 978-80-243-8905-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 244 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Audiokniha Jičínské pole mrtvých obsahuje historickou detektivku z oblíbeného cyklu Letopisy královské komory. Autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík. Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, n...

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
8,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl.pdf

POPIS

Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna.

Chcete si přečíst knihu?Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory: 13. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY