Fit diář 2020 pro ženy

Fit diář 2020 pro ženy - Stanislava Holomková, | I15cajalco.com

...cvičení" jako dárek! Ke každému balíčku získáte hodnotnou knihu Domácí cvičení 3 - Posilování s vlastní vahou a gymbalem, zdarma (odkaz na knihu zde) ... Diář Srdce ženy 2020 - Pro vědomý život ... . Jedná se o ... Fit diář 2020 pro ženy - Stanislava Holomková, Kamila Štreitová . Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. FIT Diář pro ženy 2020. FIT Diář pro ženy 2020 Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788074023927. Stanislava Holomková, Kamila Štreitová. Když nemůžeš, ... FIT Diář pro ženy 2020 - Knihy.cz ... . FIT Diář pro ženy 2020. FIT Diář pro ženy 2020 Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788074023927. Stanislava Holomková, Kamila Štreitová. Když nemůžeš, přidej! Manufacturer: Computer Media. Varianta: Kniha 230 Kč. Zboží máme skladem. ... Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Fit diář 2020 pro ženy Stanislava ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Holomková,
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Fit diář 2020 pro ženy.pdf

POPIS

Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? Díky skladnému formátu A5 se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. Žádné dělení dnů, žádné otáčení stránek - vaše aktivity vidíte pohromadě v rámci jednoho týdne. V diáři je prostor nejen pro tréninkové dny, ale i pro pracovní a volnočasové aktivity. Namísto zdlouhavého vypisování tréninků v rámci jednotlivých dnů stačí zatrhnout políčka pro druh tréninku, dopsat čas a je to! Hlídáte si příjem makroživin? Diář obsahuje prostor pro zapsání množství přijatých bílkovin, tuků a sacharidů pro každý den a dále kolonku pitného režimu. Ke každému týdnu je přiřazen malý článek, kde naleznete tipy, triky a zajímavosti z oblasti výživy, sportu a zdraví. Články jsou v ženském provedení FIT Diáře 2019 přizpůsobeny ženskému tělu a jeho dispozicím. Každému uplynulému měsíci je věnována speciální dvojstránka pro vyplnění motivace, cílů, rekordů a evidování aktuálních měření pro oblast lýtka, stehna, boků, pasu, bicepsu a ramen. Hlídáte si váhu? Můžete si ji zapsat každý den ráno i večer, ať víte, jaké výkyvy se ve vašem těle odehrávají. Fit diář pro rok 2020 byl navržen pro pohodlí, rychlost a přehlednost nejen pracovních dnů a volnočasových aktivit, ale především pro evidenci tréninků, motivace a rekordů, které se pro vás stanou hnacím motorem za vašimi sny a přáními.

Chcete si přečíst knihu?Fit diář 2020 pro ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Holomková,. Číst Fit diář 2020 pro ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY