Kdy na slzy není čas

Kdy na slzy není čas - Ladislav Vrchovský | I15cajalco.com

...2-9 EAN: 9788087485729 Podrobný popis publikace Čtvrtek 14 ... Ladislav Vrchovský: Kdy na slzy není čas | Dům knihy ... ... . listopadu v 16 - 17 hodin - Ladislav Vrchovský: Kdy na slzy není čas; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz. Ladislav Vrchovský je publicista, novinář, divadelní kritik. V letech 1969 až 1989 pracoval jako horník v dolech OKD, kam ho poslala KSČ za veřejný odpor proti obsazení Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Román Kdy na slzy není čas lze charakterizovat jako text o vině a nevině způsobené zkratkovitým jednáním člověka a jeho podpisem spolupráce s tajnou policií. Dokumentárně laděné vyprávění z nedávné doby s ms ... Kdy na slzy není čas - Ladislav Vrchovský | Kniha na Alza.cz ... . Dokumentárně laděné vyprávění z nedávné doby s mstivým estébákem Tykačem v pozadí obsahuje po jazykové stránce časté dialogy, v nichž autor zúročuje svou zkušenost divadelního kritika. Objednávejte knihu Kdy na slzy není čas v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kdy na slzy není čas. Značka: Protimluv Výrobní číslo: 978-80-87485-72-9 EAN: 9788087485729 Náš kód: 940147 299 Kč. Ušetříte 75 Kč (25 %) 224 Kč ... Kdy na slzy není čas - Vrchovský Ladislav - Román lze charakterizovat jako text o vině a nevině způsobené zkratkovitým jednáním člověka a jeho podpisem spolupráce s tajnou policií. Dokumentárně laděné vyprávění z nedávné doby s mstivým estébákem Tyka Čtvrtek 14. listopadu v 16-17 hodin - Ladislav Vrchovský: Kdy na slzy není čas; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz. Ladislav Vrchovský je publicista, novinář, divadelní kritik. V letech 1969 až 1989 pracoval jako horník v dolech OKD, kam ho poslala KSČ za veřejný odpor proti obsazení Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Kdy na slzy není čas; ... Tuto postavu si autor vybral záměrně, aby na jejím osudu ukázal, jak dokáže být lidská spravedlnost někdy slepá a jak za špatných životních konstelací může rychle zničit lidský život. Sledujeme příběh, který začíná v normalizačních sedmdesátých letech a končí po dvaceti letech ve ... V Domě knihy Knihcentrum v Ostravě uvede ve čtvrtek 14. listopadu v 16 hodin knižní novinku Kdy na slzy není čas prozaik, novinář a divadelní kritik Ladislav Vrchovský (*1948). Příběh začíná v normalizačních sedmdesátých letech a končí v době, kdy byl vyhlášen tzv. lustrační zákon. Čtvrtek 14. listopadu v 16-17 hodin - Ladislav Vrchovský: Kdy na slzy není čas; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz. Ladislav Vrchovský je publicista, novinář, divadelní kritik. V letech 1969 až 1989 pracoval jako horník v dolech OKD, kam ho poslala KSČ za veřejný odpor proti obsazení Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Taťána Míková a Pavel Karas - Když se blýská na časy ... This feature is not available right...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Vrchovský
DIMENZE
7,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdy na slzy není čas.pdf

POPIS

Román lze charakterizovat jako text o vině a nevině způsobené zkratkovitým jednáním člověka a jeho podpisem spolupráce s tajnou policií. Dokumentárně laděné vyprávění z nedávné doby s mstivým estébákem Tykačem v pozadí obsahuje po jazykové stránce časté dialogy, v nichž autor zúročuje svou zkušenost divadelního kritika. Tentokrát však vytvořil knihu o nedobrovolném konfidentu StB a pozdějším odpůrci komunistického režimu Rudolfu Cukalovi. Tuto postavu si autor vybral záměrně, aby na jejím osudu ukázal, jak dokáže být lidská spravedlnost někdy slepá a jak za špatných životních konstelací může rychle zničit lidský život. Sledujeme příběh, který začíná v normalizačních sedmdesátých letech a končí po dvaceti letech ve chvíli, kdy byl vyhlášen a přijat v tehdejší federální poslanecké sněmovně tzv. lustrační zákon. Během vyprávění se ocitáme v ostravských dolech, také třeba v proslulé heřmanické věznici, kde je hrdina Cukal několik let vězněn spolu s dalšími odpůrci komunistického režimu. Pozoruhodností románu je, že v něm vystupují mnohé známé politické osobnosti, včetně Václava Havla, Jiřího Dienstbiera, Petra Pitharta aj., z jejichž úst zaznívají v autentické podobě úvahy o směřování československé, potažmo české společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Kdy na slzy není čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Vrchovský. Číst Kdy na slzy není čas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY