Gynekologie

Gynekologie - Miloslav Martan, | I15cajalco.com

...soukromé gynekologické ordinace GynFleur s ... GYNEKOLOGIE BRNO s.r.o - MUDr. Romana Průšová ... .r.o. V naší ambulanci se věnujeme pacientkám s gynekologickými obtížemi všeho druhu, těhotným, poskytujeme širokou škálu doplňkových a nadstandardních služeb. Doporučené návštěvní hodiny pro oddělení gynekologie: Po - Pá 15:00 - 17:00 hod So - Ne 13:30 - 15:30 hod. Mimo doporučené časy jsou možné návštěvy po dohodě s ošetřujícím či lékařským personálem. Doporučené návštěvní hodiny pro odd ... Gynekologická ambulance Brušperk - Mudr. Hynek Hrankay ... . Doporučené návštěvní hodiny pro oddělení matek po porodu: Po - Ne 14:00 - 17:00 hod. na pokoji matek Atestace I. Stupně - gynekologie a porodnictví; Specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví; Licence ČLK pro výkon samostatné praxe pro obor gynekologie a porodnictví - ev. č. 47525/16; Sestra: Alena Dvořáková. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra Gynekologie MUDr. Kurková v Třebíčí s profesionálním týmem a lidským přístupem. Kontakt. Gyvana Fem s.r.o. Jednatel: MUDr.Tomáš Vaňatka Jednatel: MUDr.Lýdia Fehér IČ: 05551889 Ordinančí hodiny. Pondělí: 10:00 - 14:30 MUDr.Drábková Lucie Stáhnout Gynekologie stock videa z nejlepší agentury filmových záběrů s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free videí, filmových záběrů a klipů za rozumné ceny. ÚVOD Naše ordinace v Brně poskytuje kompletní gynekologickou a porodnickou péči. Najdete nás na novém pracovišti. Přijímáme nové pacienty. MUDr. Hana Ježková . sady 17. listopadu 1056/29 Čelákovice . Telefon:+420 326 992 290 Komplexní gynekologická ambulantní péče, ultrazvuková diagnostika v gynekologii, prevence gynekologických nádorů, těhotenská poradna, prenatální ultrazvuková diagnotika, poradna antikoncepční, klimakterická, poradna neplodnosti, očkování proti rakovině děložního čípku....

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Martan,
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Gynekologie.pdf

POPIS

Gynekologie jako většina oborů medicíny zaznamenala v posledním desetiletí významný pokrok zejména v rozšiřujících se znalostech patogeneze mnoha onemocnění. V oblasti diagnostiky se četné postupy a metody staly historií a ve všech gynekologických subspecializacích se objevily nové terapeutické možnosti. Již třetí, doplněné a přepracované vydání oblíbené učebnice je koncipováno jako výchozí text pro pregraduální výuku gynekologie a obsahuje základy všech jejích podoborů. Dnešní postgraduální výuka se přesunula na univerzity, a proto je tato monografie nezbytným zdrojem základních znalostí i pro lékaře v přípravě na ukončení kmene z gynekologie. Pořadatelé zachovali osvědčený koncept učebnice a opět přizvali ke spolupráci přední české a moravské odborníky, pedagogicky působící na většině lékařských fakult v České republice.

Chcete si přečíst knihu?Gynekologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Martan,. Číst Gynekologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY