Gynekologie

Gynekologie - Miloslav Martan, | I15cajalco.com

...usenovská, gynekologie s.r.o. nám. Dr. E ... GYNEKOLOGIE BRNO s.r.o - MUDr. Romana Průšová ... . Beneše 41 Holešov 76901 573 399 022 Nabízíme nadstandartní služby v oblasti gynekologie a porodníctví v té nejvyšší možné kvalitě. Dispenzarizace těhotných. Včasná diagnostika gravidity a zajištění včasného screeningu vrozených vad. Akutní pacientky. Ošetřujeme vždy bez objednání ráno mezi 7.00 až 8.00 hodinou. GYNEKOLOGIE BRNO s.r.o Poliklinika Zahradníkova Zahradníko ... Gynekologická ambulance Brušperk - Mudr. Hynek Hrankay ... .r.o Poliklinika Zahradníkova Zahradníkova 494/2 611 41 Brno. Objednání k vyšetření ... Request PDF | Gynekologie / | 2., dopl. a přeprac. vyd. Určeno odborné veřejnosti | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate MUDr. Petr Krčál, gynekologická ordinace, gynekologie Chlumčany,gynekologie Chotěšov, gynekologická ambulance, gynekologie krčál Gynekologie 2 - Obnovená premiéra na Stream.cz streamcz. Loading... Unsubscribe from streamcz? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 14.7K. Loading... Gynekologicko-porodnická ordinace v Kroměříži s dlouholetou praxí. REPROGYNEA s.r.o. | MUDr. Ladislava Kopřivová | Gynekologie Bráfova třída 764/50 674 01 Třebíč IČ: 07795149 734 420 770 [email protected] - konzultace [email protected] - objednání, recepty Facebook Gynekologie Rubín Prim. MUDr. Leopold Rotter Gynekolog 31 názorů „Mohu jen vřele doporučit! Pan doktor je milý, profesionální a hlavně jemu ani sestřičkám nechybí lidský přístu p. Zákrok (konizace) byl proveden rychle, bezbolestně a není třeba se vůbec ničeho obávat. Děkuji a velmi ráda doporučím ve svém okoli. GYNEKOLOGIE. OBCHŮDEK. KONTAKT. Více. 0. VE ZKRATCE . Jsme nezisková organizace působící v ČR již od roku 1994. Pomáháme v souvislosti s těhotenstvím, mateřstvím, rodičovstvím. Podáváme informace o plánovaném rodičovství, těhotenství a antikoncepci. Poradíme, pokud se Vám nedaří otěhotnět, přišli jste o dítě ... Vítáme Vás na stránkách soukromé gynekologické ordinace GynFleur s.r.o. V naší ambulanci se věnujeme pacientkám s gynekologickými obtížemi všeho druhu, těhotným, poskytujeme širokou škálu doplňkových a nadstandardních služeb. Doporučené návštěvní hodiny pro oddělení gynekologie: Po - Pá 15:00 - 17:00 hod So - Ne 13:30 - 15:30 hod. Mimo doporučené časy jsou možné návštěvy po dohodě s ošetřujícím či lékařským personálem. Doporučené návštěvní hodiny pro oddělení matek po porodu: Po - Ne 14:00 - 17:00 hod. na pokoji matek Atestace I. Stupně - gynekologie a porodnictví; Specializovaná způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví; Licence ČLK pro výkon samostatné praxe pro obor gynekologie a porodnictví - ev. č. 47525/16; Sestra: Alena Dvořáková. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra Gynekologie MUDr. Kurková v Třebíčí s profesionálním týmem a lidským přístupem. Kontakt. Gyvana Fem s.r.o. Jednatel: MUDr.Tomáš Vaňatka Jednatel: MUDr.Lýdia Fehér IČ: 05551889 Ordinančí h...

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Martan,
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Gynekologie.pdf

POPIS

Gynekologie jako většina oborů medicíny zaznamenala v posledním desetiletí významný pokrok zejména v rozšiřujících se znalostech patogeneze mnoha onemocnění. V oblasti diagnostiky se četné postupy a metody staly historií a ve všech gynekologických subspecializacích se objevily nové terapeutické možnosti. Již třetí, doplněné a přepracované vydání oblíbené učebnice je koncipováno jako výchozí text pro pregraduální výuku gynekologie a obsahuje základy všech jejích podoborů. Dnešní postgraduální výuka se přesunula na univerzity, a proto je tato monografie nezbytným zdrojem základních znalostí i pro lékaře v přípravě na ukončení kmene z gynekologie. Pořadatelé zachovali osvědčený koncept učebnice a opět přizvali ke spolupráci přední české a moravské odborníky, pedagogicky působící na většině lékařských fakult v České republice.

Chcete si přečíst knihu?Gynekologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Martan,. Číst Gynekologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY