Pediatrická propedeutika

Pediatrická propedeutika - Květa Bláhová, | I15cajalco.com

... príznyky u detských pacientov a je vhodná pre potreby detských lekárov a pediatrov ... PDF uèebná pomôcka k túdiu pediatrie - uniba.sk ... . Súvisiaci tovar. Pediatria. Pediatria je komplexná kvalitná monografia. MICHÁLEK, Jaroslav a Lenka DOSTALOVÁ KOPEČNÁ. Pediatrická propedeutika. 2008. vyd.Brno: Masarykova univerzita, 2008. 159 s. ISBN 978-80-210-4695-5. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS 939 Kč Pediatrická propedeutika - Lebl Jan . Třetí, přepracované a rozšířené vydání původní učebnice pediatrické propedeutiky, kterou připravil kolektiv zkušených odborníků z 2. a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, zaplňuje existující mezeru v pr ... Pediatrická propedeutika - Květa Bláhová; Filip Fencl; Jan ... ... . a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, zaplňuje existující mezeru v pregraduálním a postgraduálním vzdělávání.Text sleduje všechna důležitá období růstu a vývoje ... Pediatrická propedeutika . MICHÁLEK, Jaroslav, Lenka DOSTALOVÁ KOPEČNÁ a Milena BURIANOVÁ. Pediatrická propedeutika. 2008. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2008. 159 s. ISBN 978-80-210-4695-5. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS } Základní údaje ... Knihu „Pediatrická propedeutika" nájdete v knižnici Slovenská lekárska knižnica Pediatrická propedeutika je určena svým obsahem především studentům lékařských fakult, kteří se seznamují se studovanou problematikou. Propedeutika je rozdělena do části obecné a speciální. V obecné části se jedná zejména o základní informaci o oboru dětského lékařství, jsou zmiňovány základní postupy při ... Pediatrická propedeutika je určena svým obsahem předevšímstudentům lékařských fakult, kteří se seznamují se studovanou problematikou. Propedeutika je rozdělena do části obecné a speciální. V obecné části se jedná zejména o základní informaci o oboru dětského lékařství, jsou zmiňovány základní postupy při ... Pediatrická propedeutika reflektuje vývoj detí a. bežná cena 46,53 Eur. naša cena 44,20 Eur (1 331,57 Sk) Dětská proktologie pro praxi. Dětská proktologie pro praxi sa zaoberá kompletne. bežná cena 25,85 Eur. naša cena 24,55 Eur (739,59 Sk) Dětská anestezie. Kniha: Pediatrická propedeutika Autor: Květa Bláhová ; Filip Fencl ; Jan Lebl - Třetí, přepracované a rozšířené vydání původní učebnice pediatrické propedeutiky, kterou připravil kolektiv zkušených odborníků z 2. a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v ... Stránka byla naposledy změněna 11. 1. 2020. WikiSkripta, projekt 1. lékařské fakulty a Univerzity Karlovy, příspěvek UK k výukovým zdrojům sítě lékařských fakult MEFANET • ISSN 1804-6517 • e-mail: [email protected] je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte původ 4.0 při dodržení případných autorských práv a dalších podmínek. Pediatrická propedeutika. Kdo napsal knihu Pediatrická propedeutika? Autorem je Květa Bláhová, Filip Fencl, Jan Lebl, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Květa Bláhová,
DIMENZE
6,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Pediatrická propedeutika.pdf

POPIS

Třetí, přepracované a rozšířené vydání původní učebnice pediatrické propedeutiky, kterou připravil kolektiv zkušených odborníků z 2. a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, zaplňuje existující mezeru v pregraduálním a postgraduálním vzdělávání. Text sleduje všechna důležitá období růstu a vývoje dítěte. Pojednává o výživě jednotlivých věkových kategorií a v úvodu do neonatologie shrnuje zásadní poznatky o vyšetření novorozence. Důraz klade mimo jiné na prevenci zdravotního postižení u dětí, a to jak na novorozenecký screening, preventivní prohlídky, imunizaci, tak na ochranu před sociálně patologickými jevy, jako jsou návykové látky, šikana či zneužívání dětí. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného studenta medicíny, ale ani lékaře pediatra, neboť seznamuje s aktuálními poznatky v daném oboru.

Chcete si přečíst knihu?Pediatrická propedeutika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květa Bláhová,. Číst Pediatrická propedeutika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY