Korporace

Korporace - Pavel Hénik | I15cajalco.com

...čanský zákoník (úplné znění) 89 ZÁKON ze dne 3 ... Specializované financování | ČSOB ... . února 2012 občanský zákoník Parlament se usnesl na tomto zákoně České republiky: Size 255/40ZR19 100Y XL. DOT DN5W JC1R 3715 and DN5W JC1R 3815. All motorists who identify these tires on their cars must avoid any driving in wet road conditions and contact us asap. Smart, safe and sustainable future mobility. ThinkGoodMobility. New Survey: AVs negotiating a space on the road by Goodyear & LSE. No apps? No worries. Check out the Cruelty Free List ... O2 | Kontakty pro firmy a veřejnou správu ... . No apps? No worries. Check out the Cruelty Free List online here!. Companies that still use animal testing. Some tests are standard practice for such companies and brands, while other animal tests are carried out because of local laws in importing countries (such as China) that require all beauty products to be tested on animals before they are allowed to be sold in that country. korporace Zrušení obchodní korporace je právní skutečnost způsobující, že společnost již nadále nevykonává činnost, kterou je naplňován účel jejího založení, nýbrž koná kroky nutné ke svému zániku. Právnická osoba zapsaná do veřejného rejstříku zaniká dnem výmazu z veřejného rejstříku....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Hénik
DIMENZE
6,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Korporace.pdf

POPIS

KORPORAC€ je kvazi-dystopický thriller prošpikovaný akcí, napětím, dějovými zvraty a filozofickými proklamacemi samozvaných mesiášů. Byť se jedná o jakési „sociální sci-fi“ (řečeno slovy jednoho z hrdinů románu), jde vlastně o velmi aktuální příběh, který vede čtenáře k zamyšlení, jakým směrem se může naše evropská společnost v nejbližších letech vyvíjet. Jedno ráno zaspíte a zjistíte, že ve vašem životě je všechno jinak. V kanceláři přistihnete podřízeného, jak se vám hrabe v počítači, tak ho seřvete. Křičíte tak hlasitě, aby to zaznamenali všichni junioři v openspacu pod vámi. Pak vám klekne phablet a skoro nestihnete expresní vlak na zahraniční služební cestu. Ve vagónu se vám z ničeho nic udělá šoufl a pozvracíte se na záchodku. A hned deset minut nato vám volá samotná CEO největší korporace Unie, že máte padáka. Co uděláte? Zkratujete. Zatáhnete za záchrannou brzdu, vyskočíte z vlaku a začnete se hnát přes pole. Kam? Co nejrychleji zpátky do metropole, abyste zjistili, co se stalo s vaším bývalým životem, který chcete zoufale získat zpátky.

Chcete si přečíst knihu?Korporace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Hénik. Číst Korporace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY