Střelnice

Střelnice - Ivan Wernisch | I15cajalco.com

...matických zbraní, historických ... Veřejná střelnice v Havlíčkově Brodě ... Střelnice Hrobčice ... . Novinky | O střelnici | Závody | Výsledky | Historie | Fotogalerie | Prodejna O střelnici | Závody | Výsledky ... Olomoucká střelnice Gunsport sídlí v suterénu obchodního domu Timpo už mnoho let. Letos se ale rozšířila: vznikla takzvaná dlouhou střelnici, kde si můžete zastřílet třeba z ... „Super strávený volný čas" Jedna z nejlíp vybavených střelnic v Česku. Stavová / terčová do 25 m + střelnice "kombatová". Ceny nejsou nejlevněj ... Střelnice a střelecké areály v ČR ... . Stavová / terčová do 25 m + střelnice "kombatová". Ceny nejsou nejlevnější, ale podle mne přiměřené, je tam dost personálu a musí se nějak uživit - ve srovnání s jinými levnějšími místy je jejich servis veeelmi lepší. Adresa: Sportovně střelecký klub Staňkovice 439 42 Postoloprty, Neklanova 576 GPS: 50°21´ 31´´ N 13°34´47´´E. Antonín Štekl : jednatel SSK a správce střelnice Sportovní Střelnice Sport Shooting Range-----Made by FPOL. 37,398 views Naše střelnice se nachází v klidné lokalitě na okraji města Kelče u říčky Juhyně. ukázat na mapě : Město Kelč se nachází mezi třemi městy - Hranice, Valašské Meziříčí a Bystřice pod Hostýnem. V Kelči z náměstí pojedete směrem k obci Police (kolem kostela sv. Petra a Pavla z kopce dolů). Venkovní střelnice s přátelským přístupem ve Frýdku-Místku. Zastřílejte si v příjemném prostředí s množstvím zeleně a venkovním posezením. Současně může střílet až 15 střelců, délka střeliště 50 metrů s omezením ráže do .50BMG. Další informace Otevírací doba Střelnice není primárně koncipována jako terčová, ale i tak je vybavena dvěma střeleckými posty. Vzdálenost terče je však limitována velikostí střeleckého sálu, takže střelba je možná max. na 10m. Pro nácvik mířené střelby je však naprosto dostačující, neboť podle statistik, je nejčastější vzdálenost při ... Střelnice slouží LČR, s.p. Lesnímu závodu Konopiště ke střelbě z brokových zbraní pro mezinárodní disciplínu Lovecký brokový parkúr, pro kulové disciplíny Běžící terč a pro střelbu z krátkých a dlouhých kulových zbraní do vzdálenosti do 50 m, za účelem tréninku, pořádání soutěží (i mezinárodních) a ke ......

INFORMACE

AUTOR
Ivan Wernisch
DIMENZE
8,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Střelnice.pdf

POPIS

Bác a bác! A vše se třese ve starém plechovém lese, celé dny a celé roky sypou se do lesa roky, je tu broků po kolena. Slavná Wernischova báseň Střelnice vychází v Meandru v rozšířené verzi jako leporelo s krásnými ilustracemi malovanými na plech úspěšné ilustrátorky Ester Nemjó. Plechová střelnice, ve které se všechno třese a rachotí a vykukují z ní na nás stále další lesní zvířátka, si o toto barevné a malebné zpracování pro nejmenší přímo říkala.

Chcete si přečíst knihu?Střelnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Wernisch. Číst Střelnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY