Střelnice

Střelnice - Ivan Wernisch | I15cajalco.com

...roperty. Střelnice je nyní vedena jako tunelová veřejná, jejímž provozovatelem je zapsaný spolek Střelci Přerov, z ... Střelnice Hrobčice ... .s. Více o spolku se dozvíte ZDE . V případě zájmu, stát se členem spolku a tím získat zvýhodněné ceny vstupu, pokračujte prosím SEM . Střelnice můžete rovněž řadit podle vzdálenosti, nicméně tato funkcionalita závisí na druhu a nastavení zařízení, které používáte - pokud vás zajímají střelnice Praha nebo střelnice v Brně, můžete také využít naši mapu střelnic pro rychlou orientaci. Střelnice se nachází na západním okraji Třebíče v místní části Poušov. Jedná se o stálou, venkovní, komer ... Střelnice a střelecké areály v ČR ... . Střelnice se nachází na západním okraji Třebíče v místní části Poušov. Jedná se o stálou, venkovní, komerční, veřejnou střelnici, určenou pro střelbu ze střeleckých stanovišť s proměnou vzdáleností palebné čáry od terčů, minimální vzdálenost střelby 1,5m, maximální vzdálenost střelby 25 m od terčové linie. Alfashooting - střelnice. Organizujeme pro vás střelecké tréninky, skupinové střelecké akce a střelecké kurzy. Potřebné vybavení pro střelecký sport naleznete v obchodě www.alfatactical.cz. Střelnice. Laserová střelnice. Kurzy. Služby. Rezervace. Staňte se na chvíli oblíbeným hrdinou či gangsterem Navštivte střelnici Don Shot a využijte Váš volný čas objevováním zbraní z filmů a počítačových her! ... Prague armory je nová moderní střelnice v Praze, která se zaměřuje na co největší zážitek ze střelby. V Prague armory není rozdíl, zda již vlastníte zbrojní průkaz, chcete se proškolit pro jeho získání, nebo jen poznat, co zažívají Vaši hrdinové z filmového plátna. Kurz obranné střelby Level I. na střelnici LEIKO, Plzeň, Česká republika Self defense shooting Level I. - shooting range LEIKO, Pilsen, Czech republic Instruktor/instructor: Antonin ... V areálu naší střelnice máme k dispozici také broková střeliště pro disciplíny lovecké kolo, vysoká věž, trap, americký trap. Příprava na zbrojní průkaz. Pořádáme přípravné kurzy na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti, zkoušku lze složit i na ...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Wernisch
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Střelnice.pdf

POPIS

Bác a bác! A vše se třese ve starém plechovém lese, celé dny a celé roky sypou se do lesa roky, je tu broků po kolena. Slavná Wernischova báseň Střelnice vychází v Meandru v rozšířené verzi jako leporelo s krásnými ilustracemi malovanými na plech úspěšné ilustrátorky Ester Nemjó. Plechová střelnice, ve které se všechno třese a rachotí a vykukují z ní na nás stále další lesní zvířátka, si o toto barevné a malebné zpracování pro nejmenší přímo říkala.

Chcete si přečíst knihu?Střelnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Wernisch. Číst Střelnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY