Ztracené květiny Alice Hartové

Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová | I15cajalco.com

...istné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie ... Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová | Kniha ... ... . Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Ztracené květiny Alice Hartové Holly Ringlandová Nakladatel: Jota 2020 Ztracené květiny Alice Hartové Autor: Ringlandová, Holly Nakladatel: Jota EAN: 9788075655684 ISBN: 978-80-7565-568-4 Originál: The Lost Flowers of Alice Hart Překlad: Grygová, Bronislava Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 15 × 21,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, an ... Ztracené květiny Alice Hartové by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . vydání) Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Více o e-knize Ztracené květiny Alice Hartové. Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Hlavní hrdinka Alice se po rodinné tragédii dostává ke své babičce, která vlastní květinovou farmu. Právě květiny se pak pro Alici stávají způsobem, jak vyjádřit nevyjádřitelné. Ztracené květiny Alice Hartové od Holly Ringlandová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Ztracené květiny Alice Hartové. Holly Ringlandová. Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Ztracené květiny Alice Hartové Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Ztracené květiny Alice Hartové. Ring...

INFORMACE

AUTOR
Holly Ringlandová
DIMENZE
8,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené květiny Alice Hartové.pdf

POPIS

Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Na babiččině květinové farmě má každá rostlina svůj význam a pro Alicino ztracené a zlomené srdce se květomluva stává způsobem, jak vyjádřit slovy nevyjádřitelné. Jak Alice dospívá, odkrývá postupně rodinná tajemství, odhaluje velkou zradu a poznává pravý charakter muže, kterého miluje. Pochopí, že jsou příběhy, které nelze sdělit ani pomocí květin. Pokud chce opravdu získat svobodu, po které touží, musí najít odvahu čelit tomu nejsilnějšímu příběhu, který zná. Svému vlastnímu.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené květiny Alice Hartové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Ringlandová. Číst Ztracené květiny Alice Hartové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY