Paměť kostí

Paměť kostí - Diana Gabaldon | I15cajalco.com

...řečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 17 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25 ... Paměť kostí - Diana Gabaldon | Elektronická kniha na Alza.cz ... .5. u Vás doma (Typy ... Název: Paměť kostí. Originální název: An Echo In The Bone. Autor: Diana Gabaldon. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7390-274-2. EAN: 9788073902742. Objednací kód: NA283138 #5 Zuzanej: Taky jsem dohltala Paměť kostí a začnu číst znovu - pomaleji. Trošku se mi zpočátku zdálo, že trvá, než se Diana rozjede, dost dlouho to na můj vkus nemělo spád a bylo to takové letem svě ... Paměť kostí - Diana Gabaldon | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Trošku se mi zpočátku zdálo, že trvá, než se Diana rozjede, dost dlouho to na můj vkus nemělo spád a bylo to takové letem světem se spoustou podrobností o postavách, které se mi nezdály důležité. Paměť kostí. Diana Gabaldon. pevná vazba Jamie Fraser, bývalý jakobita a rebel, ví, že americké povstání přináší tři jistoty. Američané vyhrají, boj na straně vítězů není zárukou přežití a raději zemře, než aby se postavil se zbraní v ruce… Paměť kostí Autor Diana Gabaldon. Populární; Jamie Fraser, bývalý Jakobín a rebel, ví, že americké povstání přináší tři jistoty: Američané vyhrají, boj na straně vítězů není zárukou přežití a raději zemře, než aby se postavil se zbraní v ruce svému nemanželskému synovi - mla ... Paměť kostí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Paměť kostí Gabaldon Diana...

INFORMACE

AUTOR
Diana Gabaldon
DIMENZE
7,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Paměť kostí.pdf

POPIS

Jamie Fraser, bývalý Jakobín a rebel, ví, že americké povstání přináší tři jistoty: Američané vyhrají, boj na straně vítězů není zárukou přežití a raději zemře, než aby se postavil se zbraní v ruce svému nemanželskému synovi – mladému poručíkovi britské armády. Claire také ví, že Američané vyhrají, ale už ne to, za jakou cenu. Mezitím, v relativním klidu dvacátého století, se jejich dcera Brianna s manželem Rogerem MacKenziem usadili ve starém skotském domě, kde se před dvěma staletími odehrávalo drama jejích rodičů. Nalézají zde Claiřiny dopisy. Křehké stránky odhalují její lásku k Jamiemu. Budoucnost rodiny MacKenzie na vysočině je záhadně, neodvratitelná a těsně spjatá s válkou v amerických koloniích.

Chcete si přečíst knihu?Paměť kostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Gabaldon. Číst Paměť kostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY