Ztracené květiny Alice Hartové

Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová | I15cajalco.com

...í se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny ... Ztracené květiny Alice Hartové - Holly Ringlandová | Kniha ... ... . Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Napsali o knize Ztracené květiny Alice Hartové. Prvotina krásná nejenom překrásnou květinovou obálkou, ale hlavně svým obsahem! Doporučuji - kniha je skutečně mimořádná, dotkne se každého z vás! čtenářské hodnocení na databazeknih.cz. Ztracené květiny Alice Hartové jsou rozhodně poetickým, velmi čtivým a kvalitním čtivem, jež potěší náročn ... Ztracené květiny Alice Hartové by Nakladatelství JOTA - Issuu ... .cz. Ztracené květiny Alice Hartové jsou rozhodně poetickým, velmi čtivým a kvalitním čtivem, jež potěší náročné i nenáročné čtenáře. Styl psaní působí až důvěrným dojmem, kdy se autorka svěřuje s nelehkými osudy, které vás příběhem provází. Do toho všeho vstupuje jako kouzlo života květomluva. Alice si v pětadvaceti letech náhodou tajně poslechne rozhovor mezi Junou a její kamarádkou. Dozví se jen střípek z toho, co vše June udělala, aby ji připoutala k farmě. Tak ji to rozlobí a ublíží, že ihned odjede pryč. Soutěž o 3 knihy Ztracené květiny Alice Hartové - Ostatní. Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie,… Ztracené květiny Alice Hartové nás přivádí do vyprahlé australské divočiny. V odlehlém stavení uprostřed polí cukrové třtiny žije devítiletá Alice se svými rodiči. Idylu bydlení na samotě nečekejte, despotický otec určuje chod domácnosti i to, na jakém místě manželčina a dceřina těla se objeví další ... Název: Ztracené květiny Alice Hartové. Originální název: The Lost Flowers of Alice Hart. Autor: Holly Ringlandová. Překladatel: Bronislava Grygová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7565-568-4. EAN: 9788075655684. Objednací kód: NA332620 Napsali o knize Ztracené květiny Alice Hartové. Prvotina krásna nielen prekrásnou kvetinovou obálkou, ale hlavne svojím obsahom! Odporúčam - kniha je skutočne mimoriadna, dotkne sa každého z vás! čitateľské hodnotenie na databazeknih.cz. Objednávejte knihu Ztracené květiny Alice Hartové v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Holly Ringlandová
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené květiny Alice Hartové.pdf

POPIS

Příběh lásky, ztráty, zrady a očistné síly, který se odehrává v mytické krajině střední Austrálie. Devítiletá Alice žije v izolovaném domě u moře a matčiny čarokrásné květiny a jejich skryté poselství ji chrání před temnými náladami otce. Když však Alicin život navždy poznamená rodinná tragédie, bere si dívku pod svá křídla babička, o které neměla do té doby ani tušení. Na babiččině květinové farmě má každá rostlina svůj význam a pro Alicino ztracené a zlomené srdce se květomluva stává způsobem, jak vyjádřit slovy nevyjádřitelné. Jak Alice dospívá, odkrývá postupně rodinná tajemství, odhaluje velkou zradu a poznává pravý charakter muže, kterého miluje. Pochopí, že jsou příběhy, které nelze sdělit ani pomocí květin. Pokud chce opravdu získat svobodu, po které touží, musí najít odvahu čelit tomu nejsilnějšímu příběhu, který zná. Svému vlastnímu.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené květiny Alice Hartové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Ringlandová. Číst Ztracené květiny Alice Hartové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY