Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

...e proto, aby zjistil, jak co funguje. . ... Štěpánův podivuhodný stroj - Školáci.com - pro rodiče a ... ... .. Pokud hledáte zajímavou inspiraci, jakou knihu svým dětem pořídit, Štěpánův podivuhodný stroj bude ta nejlepší volba. Už se moc těším, až dám tuto knihu přečíst svým dvou synům. Mají moc rádi knihy plné dobrodružství. A to jaké prožije Štěpán na dědečkově půdě, to určitě stojí za to. Štěpán, hlavní postava knížky Štěpánův podivuhodný stroj, je neobyčejně zvídavý kluk.Všechno ho zajímá, všemu chce přij ... Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová od 158 Kč ... ... .Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Štěpánův podivuhodný stroj Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!" Štěpánův podivuhodný stroj - 12 kapitol ze života malého vynálezce. Lenka Štveráčkov ... Zuzana Pospíšilová je autor­kou dal­ší skvě­lé novin­ky s názvem Štěpánův podi­vu­hod­ný stroj. Je v ní vše, co malý vyná­lez­ce potře­bu­je. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Štěpánův podivuhodný stroj Zuzana Pospíšilová Nakladatel: Portál 2019 Štěpánův podivuhodný stroj Předškoláci - omalovánky, pracovní listy | Magazín pro učitelky i rodiče, předškolní a mimoškolní vzdělávání. Aktivity, náměty pro dospěláky a děti v mateřské školce, škole. Štítky: knižní novinka, nakupujeme knihy, novinky, Štěpánův podivuhodný stroj, tip na dárek, tip na nákup, www.portal.cz Licence : Všechny Digitální učební materiály jsou publikovány pod licencí Creative Commons . ★ ★ ★ ★ ★ 3 hodnocení Štěpánův podivuhodný stroj 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
7,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěpánův podivuhodný stroj.pdf

POPIS

Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!“ Co se stane, když se takový kluk ocitne sám v noci s velkými starožitnými hodinami? Jak fungují? A jaké tajemství se skrývá u prarodičů na půdě? Vezměte si šroubovák, hodinářské kukátko a probuďte ve svých dětech vynálezce. Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s určováním času (malá a velká ručička a jaký časový úsek ukazuje, celá hodina, časové úseky ciferníku atd.).

Chcete si přečíst knihu?Štěpánův podivuhodný stroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Štěpánův podivuhodný stroj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY