Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

...nize Štěpánův podivuhodný stroj, která je určena pro předškolní děti nebo čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a rádi si čtou s rodiči ... Štěpánův podivuhodný stroj - Školáci.com - pro rodiče a ... ... . Pomocí knihy se navíc děti naučí zábavnou formou terminologii spojenou s určováním času. Kniha Štěpánův podivuhodný stroj vznikla na podnět nakladatelství Portál. Požádali mě, zda bych nenapsala nějaký jednoduchý text pro chlapce, kteří rádi pracují s nářadím a něco vynalézají. Jsem přesvědčená, že knížka může oslovit nejen chlapce, ale i dívky. Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce p ... Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová od 158 Kč ... ... . Jsem přesvědčená, že knížka může oslovit nejen chlapce, ale i dívky. Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Štěpánův podivuhodný stroj Zuzana Pospíšilová Vaše cena: 182 Kč; Běžná cena: ... Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii ... Štěpánův podivuhodný stroj Pospíšilová Zuzana. Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. 10:30 - 11:30 Křest knihy Štěpánův podivuhodný stroj . Zuzana Pospíšilová. Nad knížkou Štěpánův podivuhodný stroj si zkusíme Kniha Štěpánův podivuhodný stroj Přidat komentář. introvertka2020. 27. března. Máte doma zvídavého technika a vynálezce? ... Štěpánův podivuhodný stroj POSPÍŠILOVÁ ZUZANA. Přidat Odebrat Ks. Skladem. ... Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s ... Štěpánův podivuhodný stroj. Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít....

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
10,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěpánův podivuhodný stroj.pdf

POPIS

Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!“ Co se stane, když se takový kluk ocitne sám v noci s velkými starožitnými hodinami? Jak fungují? A jaké tajemství se skrývá u prarodičů na půdě? Vezměte si šroubovák, hodinářské kukátko a probuďte ve svých dětech vynálezce. Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s určováním času (malá a velká ručička a jaký časový úsek ukazuje, celá hodina, časové úseky ciferníku atd.).

Chcete si přečíst knihu?Štěpánův podivuhodný stroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Štěpánův podivuhodný stroj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY