Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

...vým dětem pořídit, Štěpánův podivuhodný stroj bude ta nejlepší volba ... Štěpánův podivuhodný stroj - Školáci.com - pro rodiče a ... ... . Už se moc těším, až dám tuto knihu přečíst svým dvou synům. Mají moc rádi knihy plné dobrodružství. A to jaké prožije Štěpán na dědečkově půdě, to určitě stojí za to. Všechny informace o produktu Kniha Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová. Co se stane, když jeden zvídavý kluk, který touží být vynálezcem, obj ... Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová od 158 Kč ... ... . Co se stane, když jeden zvídavý kluk, který touží být vynálezcem, objeví starožitné hodiny? To se dozvíte v knize Štěpánův podivuhodný stroj, která je určena pro předškolní děti nebo čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a rádi si čtou s rodiči.Pomocí knihy se navíc děti naučí zábavnou formou...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěpánův podivuhodný stroj.pdf

POPIS

Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!“ Co se stane, když se takový kluk ocitne sám v noci s velkými starožitnými hodinami? Jak fungují? A jaké tajemství se skrývá u prarodičů na půdě? Vezměte si šroubovák, hodinářské kukátko a probuďte ve svých dětech vynálezce. Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s určováním času (malá a velká ručička a jaký časový úsek ukazuje, celá hodina, časové úseky ciferníku atd.).

Chcete si přečíst knihu?Štěpánův podivuhodný stroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Štěpánův podivuhodný stroj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY