Tajemství letního odpoledne

Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová | I15cajalco.com

...enských postav - Laurel, která pátrá po dávné minulosti své matky Dorothy, dále z pohledu Dorothy samotné a nakonec z pohledu Vivien, s níž se Dorothy kdysi přátelila ... Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová — Kniha.cz ... . Co musím autorce přiřknout k dobru, je fakt, že ačkoliv se kniha zdá zpočátku dost zamotaná, vše do sebe ... Kupte knihu Tajemství letního odpoledne od Kate Morton na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha: Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Tajemství letního odpoledne Kate Mortonová ... Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Lau ... Tajemství letního odpoledne - Kate Mortonová | KOSMAS.cz ... ... . Tajemství letního odpoledne Kate Mortonová ... Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Laurel oblíbenou herečku, kterou však stále tíží stíny minulosti a vzpomínky. Vrací se proto zpátky na rodinnou farmu a začíná skládat střípky utajené ......

INFORMACE

AUTOR
Kate Mortonová
DIMENZE
3,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství letního odpoledne.pdf

POPIS

Parný letní den v Suffolku. Zatímco zbytek rodiny vyráží na piknik, šestnáctiletá Laurel sní v koruně stromu o chlapci jménem Billy, o Londýně a zářivé budoucnosti. Než však odpoledne skončí, stane se svědkyní otřesného zločinu, který všechno změní. O třicet let později je Laurel oblíbenou herečkou, kterou však stále tíží stíny minulosti a vzpomínky. Vrací se proto zpátky na rodinnou farmu a začíná skládat střípky utajené historie – příběhu Dorothy, Vivien a Jimmyho, tří osob ze zcela odlišných světů, které za války svedla v Londýně dohromady náhoda a jejichž životy se krutě a osudově propletly. Strhující příběh o záhadách a tajemstvích, o divadle a krádeži, o vraždě a věrné lásce, odehrávající se střídavě ve třicátých a šedesátých letech minulého století.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství letního odpoledne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mortonová. Číst Tajemství letního odpoledne Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY